ацетат кальцію
60 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: Китай, Европа
Модель: 1013105727
Stock Instock
Overview
1em; font-size: 11.2px; color: rgb (32, 33, 34); font-family: sans-serif; "> Ацетат кальцію Це добавка, яка вживається в харчовій і фармацевтичній промисловості. Загальний опис Ацетат кальцію Це біле порошкоподібною речовиною. Й...
1em; font-size: 11.2px; color: rgb (32, 33, 34); font-family: sans-serif; ">Ацетат кальцію

Це добавка, яка вживається в харчовій і фармацевтичній промисловості.

Загальний опис

Ацетат кальцію

Альтернативні назви: Calcium acetate, Calcium ethanoate

 • Це біле порошкоподібною речовиною. Його щільність 1,509 г / мл. Температура плавлення становить 160 ° C. Уксуснокислий кальцій розчинний у воді, слабо розчинний в метанолі і не розчинний в метілкарбіноле.

  Характеристика & nbsp; < / Span>

  Він природним чином присутній в багатьох фруктах і ферментованих виробах в результаті бактеріального бродіння. Речовина не завдає шкоди здоров'ю людини, добова доза вживання не обмежена.

  широко використовується в кондитерському виробництві. Він здатний вбити спори грибків, що не гинуть при високій температурі. Він також попереджає розмноження шкідливих бактерій в борошняних виробах. Цей елемент також вживається для ослаблення присмаку кислоти в різних продуктах. Його також використовують як затверджувач рослинних тканин, що поліпшує структуру перероблених харчових продуктів.

  Ацетат кальцію купити в Україні

  Ацетат кальцію купити можливо Megachem.

  <

 • Характеристики
  упаковка 25 кг
  Написати відгук
  Увага: HTML не підтримується!

  Рейтинг Погано           Добре