адипінова кислота
97 грн.
Страна производитель: импорт
Страна производитель: импорт
Модель: 970706187
Stock Instock
в яких сферах вона застосовується і чи не шкідлива вона для здоров'я людини - тоді наша стаття відповість на всі питання.Основні особливості адипінової кислоти

речовина шифрується під абревіатурою Е355 - це насичена двухосновная карбонова кислота. Не має певного кольору і запаху, вона складається з дрібних кристалів з ледве відчутним кислуватим присмаком.

Що стосується її розчинності в різних речовинах, то вона зовсім не взаємодіє з оцтовою кислотою. Адипінова кислота розчиняється в ацетоні, метанолі і етанолі, справи гірші йдуть з бензолом, циклогексаном і петролейним ефіром.

Також її кристали розчиняються у воді, але все залежить від її температури:

У процесі взаємодії з двохатомними спиртами вона утворює поліефіри, а солі амонію - під час реакції з'єднання з амінами і аміаком. Адіпаміди адипінова кислота утворює, якщо з її кристалів випарувати вологу.

Кислоту найчастіше отримують на великих промислових підприємствах - наприклад, на тих, де виготовляється нейлон. Купити адипінової кислоти також необхідно тим, хто займається виробництвом миючих \ чистячих засобів, полімерів.

За основними характеристиками вона ідентична іншим двоосновний кислот.

Основні особливості адипінової кислоти схожі з тими, що властиві для всіх двоосновний кислот. Варто зазначити, що ця речовина проходить процес декарбоксілізаціі, якщо воно потрапляє в навколишнє середовище, температура якої перевищує 300C. Основна сфера використання кристалів адипінової кислоти - випічка і різні кондитерські вироби, особливо десерти. Завдяки особливим властивостям вона регулює кислотність продуктів харчування, запобігає їх окислення і передчасну порчу. Вона також зустрічається в складі сухих і желейних десертів, безалкогольних прохолодних напоїв.Речовина також підходить для використання в:

· засобах, призначених для видалення накипу;

· процесі очищення проміжків між керамічними плитами від клею і шпаклювальних матеріалів;

· виробництві синтетичних волокон особливої ​​міцності;

· виготовленні продукції на основі паперу;

· Виробництві косметичних засобів і продукції лакофарбової промисловості.Адипінова кислота, вартість якої залежить від обсягу замовлення, також підходить для синтезу складних хімічних субстанцій - в цих реакціях вона необхідна як проміжне ланка або мономер. Вона ефективно регулює рівень рН в різних миючих засобах, а також необхідна в процесі обробки шкіри.

Адипінова кислота дозволена до використання в таблетках, які дезінфікують воду, призначену для пиття.

адипінова кислота, клас небезпеки якої 3, малотоксична, небезпечною є лише її пил, яка знаходиться в сухому середовищі. Вживання її в їжу не завдає шкоди людському здоров'ю. Проблеми можуть виникнути лише в тому випадку, якщо адипінова кислота потрапляє на шкіру, в верхні дихальні шляхи або на слизову оболонку очей - ви відразу відчуєте сильний біль, шкіра почервоніє і запалиться, з'явиться кашель і утруднене дихання.

Чим ще вигідно використання адипінової кислоти? Її просто транспортувати, так як для цього необхідні не спеціальні цистерни, а мішки, виготовлені з паперу і поліестеру. Вони складаються з декількох шарів, які нічим додатково не просочуються - в цьому немає прямої необхідності. Саме тому вартість її доставки знижується, і сама логістика помітно спрощується. Також для перевезення адипінової кислоти підходить будь-який вид транспорту - повітряний, водний, залізничний. Важливо пам'ятати про те, що температура зберігання і транспортування речовини не повинна перевищувати 50 С.

Характеристики
склад адипінова кислота
упаковка 1 кг, 25 кг, 1000 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре