Алюміній сірчанокислий сульфат алюмінію
11 грн.
Виробник: Химпром
Страна производитель: Украина
Страна производитель: Украина
Модель: 293010309
Stock InstockЗакупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..


Вигідні ціни на сульфат алюмінію:


Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу закуповуваної продукції


Швидка відвантаження сульфату алюмінію:

Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції


Висока якість наших коагулянтів:

Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості

<
Вимоги безпеки: Алюмінію сульфат технічний очищений не горючий, пожежо- та вибухобезпечний, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

Упаковка: Алюмінію сульфат технічний очищений упаковують в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, а також в чотирьох-, п'яти-, шестишарові паперові мішки масою не більше 50 кг.

Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищений транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують в критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упакований у контейнери і мішки - всіма видами транспорту, крім повітряного. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається транспортувати відкритим рухомим складом. Алюмінію сульфат технічний очищений зберігають насипом або в мішках в закритих складських приміщеннях на майданчиках з твердим покриттям або в бункерах. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається зберігати на незабруднених відкритих майданчиках, що мають тверде покриття з стоком вод і забезпечують роботу вантажних механізмів.
Характеристики
Препаративна форма гранули
Тип комплексного добрива мінеральне
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре