алюмокалієві галун
45 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: импорт
Модель: 221231335
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Заводська упаковка барабан нетто 50 кг - ціна 45 грн / кг
Фасовка по 1 кг - 145 грн / кг
алюмокалієвого галун (KA1 ( SO4) 2 • 12H2O) - кристалогідрат сульфату амонію-калію, INCI - Aluminium Potassium Sulphate.
Зустрічаються у вигляді мелкокристаллического порошку без сторонніх включень або великих прозорих безбарвних кристалів з солодкуватим терпким смаком. Добре розчинні в гарячій воді, гліцерині; на повітрі практично не вивітрюються; рН 10% водного розчину 3,0-3,5.
Температура плавлення квасцов 92 ° C, при досягненні 120 ° C вони втрачають кристалізаційну воду і перетворюються в палені галун - погано розчинний у воді білий порошок.
Алюмокалієві галун зустрічаються в природі як сольовий мінерал, що має гірничо-вулканічне походження. У лабораторних умовах галун отримують при обробці глини або бокситів.
Застосування
алюмокалієвого галун широко використовуються у швейній, легкої та косметичної промисловості. Також вони застосовуються і в медицині - кровоспинний, в'яжучий і протизапальну дію 0,5-1% розчинів використовують для промивань, полоскань і ін .; галун є одним з основних інгредієнтів олівців для зупинки кровотеч.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
<
Характеристики
склад алюмокалієві галун
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре