аміачна вода
5 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: ЧеркассыАзот
Країна виробник: Украина
Модель: 616274167
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.

Аміачна вода для багатого врожаю за мінімальніх витрат
Майже у 40% віпадків урожайність сільськогосподарських культур Залежить від технологій вирощування та сорту рослин. Проти чи не найбільше значення має Родючість грунтів. Так, за відсутності необхідної концентрації азоту в землі, что спріяє Швидко, а головне - якісному зростанню Зеленої масі, фахівці радян використовуват аміачну воду.
На Відміну Від твердих добрив, Які ще на стадії виробництва потребують Дотримання дорогих технологій гранулювання, сортуваннях, сушіння та кондиціювання, вона дешевше, в Середньому, на 30-40%. Ті ж самє стосується мінеральних добрив. Щорічне зростання цен на газ Робить їх доступними хіба что для заможніх аграріїв.
Добриво для всіх ґрунтів и рослин
В условиях постійного Підвищення собівартості самє цієї групи товарів більшість фермерів обірають рідкі азотні добрива. Самперед, аміачну воду. Порівняно з аміачною селітрою, ВАРТІСТЬ одиниці діючої сировини в ній у 1,5-2 рази дешевше. А оскількі всі операции з ее использование Частіше за все механізовані, можна избежать значний витрат на РОбочий силу.
Аміачна вода - NH4OH - це 25-відсотковій розчин аміаку у прозорій рідіні. Має різкій запах нашатірного спирту. Вміст азоту в ній складає 20,5%. Если йдет Виключно про другий сорт продукції, цею Показник НЕ перевіщує 18%. Беззаперечна перевага аміачної води є універсальність. Вона Ідеально Підходить усім без вінятку Рослинам и з успіхом застосовується на будь-якіх грунтах. За умови Внесення цього добрива у землю можлівість вімівання корисних Речовини атмосферних опад дорівнює нулю. На Відміну Від амонічного азоту твердих добрив, азот аміачної води довше утрімується в землі.
Нарешті, аміачну воду можна використовуват НЕ лишь для ОСНОВНОЇ ОБРОБКИ грунту, а й для піджівлення зернових, плодово-ягідних, городніх и даже декоративних рослин. Головне - правильне! Застосування рідкого добрива. Перш за все, мається на увазі:
· загальновідома схема «постачальник-поле», Якою доцільно скористати при внесенні аміачної води у грунт в радіусі 20-30 км від постачальника;
У США активно Використовують до 50% рідкіх азотних добрив. Подібну картину можна Було спостерігаті й у Радянський Союзі. Особливо у 80-х роках, коли у Загальній долі азотних добрив 40% належало самє аміачній воде. Для порівняння: в сучасній Україні водний аміак Використовують лишь 15% господарств. Така ситуация зумовлена ​​браком техніки та спеціального обладнання для безпечного использование добрива, - запевняють фахівці.
загаль, Із цією метою можна застосовуваті Різні культиватори. Так, если йдет про основнову обробка грунту на глібіні до 22 см, обов'язково Знадоби навісний культиватор КУ-3А. ВІН агрегатується з тракторами Т-150К. Напівпрічіпній культиватор КУ-А6 - теж непоганий варіант. Его можна використовуват з тракторами потужністю 250-300 к.с. Так віконується безполицевого обробка грунту зі збереженням на поверхні землі более 58,5% післяжнивних решток. В Україні его Використовують НЕ лишь в посушлівіх регіонах, а й у районах Із Додатковий зволоженням грунту.
Культиватори оснащені двома рядами дисків, лап и прікоткувальнім котком. У Спеціальному резервуарі містіться аміачна вода. Для ее подачі вікорістовується поршневий насос Із приводом для котка. А с помощью пульта управління можна Встановити необхідну норму внесення рідкого добрива в грунт.
Відсікаючі пристрої на лапах культіваторів роблять Неможливо Довільне вітікання водного аміаку во время розворотів и зупинок техніки. Для заправки резервуарів Використовують герметичні муфти з кранами. Смороду легко знімаються, а головне - передбачають можлівість вітікання та випаровуваності токсічної Рідини. Культівація на глібіні 10-15 см не можлива без АША-2. Цей агрегат містіть резервуар, розрахованій на 3500 л. Кроме того, ВІН обладнання кількома насосами-дозаторами и агрегатується з трактором Т-150К.
Для якісної культівації такоже знадобляться агрегати АША-4, КПС-4 з резервуарами для безпечного использование аміачної води, КПС-8, КУ-3А, а такоже КУ-6А. Просапні культиватори КРН-5,6 та УСМК-5,4 Із піджівлювачем ЕКО-600Л необхідні во время міжрядкової культівації, что спріяє розгладжуванню тріщін. Так у землі трівалій годину зберігається волога и пожівні Речовини, а шанси аграріїв зібраті багатий врожай помітно збільшуються.
Оскількі аміачна вода є токсичними Речовини, во время ее транспортування, зберігання й особливо внесення в ґрунт слід дотримуватись правил техніки безпеки. Тільки так можна избежать подразнення діхальніх Шляхів и слізовіх оболонок очей.
Характеристики
вид добрива аміачна вода
Концентрована форма добрива да
мінімальна вологість 50.0%
Мінімальна температура ефективної дії -30
Мінімальна температура зберігання 100.0 град.
Максимальна вологість 100.0%
Максимальна температура ефективної дії 40.0 град.
Максимальна температура зберігання 100.0 град.
Препаративна форма водна суспензія
Термін зберігання 120.0 міс
упаковка автоцистерна доставка по Україні, великий автопарк
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре