Аміачна селітра
20 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Азот
Країна виробник: Турция
Модель: 194590087
Stock Instock
Аміачна селітра N-34,4 Увага! Ціна вказана на партії від 20 тонн

Упаковка:
Мішок 50 кг
Біг Біг 1000 кг
навал


Така хімічна речовина, як амонійна селітра (нітрат амонію), є популярним сільськогосподарським добривом. Продукт використовується в чистому вигляді або змішується в певних пропорціях з іншими компонентами для отримання інших видів добрив. Якщо ви хочете купити аміачну селітру за вигідною вартості, зі зручною доставкою по містах України, то замовляйте продукцію в спеціалізованому інтернет магазині «MegaChem» .

Для застосування в промисловому сільському господарстві аміачна селітра випускається у вигляді сферичних гранул і пропонується в упаковках від 50 кг або навалом (насипом). Основні корисні властивості універсального мінерального добрива полягають в підвищених гігроскопічних якостях кристалічної речовини, а також в істотній стимуляції росту сільськогосподарських культур, підвищенні плодоношення різних рослин.

Через спеціалізований онлайн каталог «MegaChem» азотне добриво купити ви можете вже сьогодні, в необхідній кількості, з процентним вмістом азоту 34.4. Використовувати селітру амонійну рекомендується в передпосівної (ранньовесняний) або основний період проведення с / г робіт, а також для підживлення вже пророслих сільськогосподарських культур:
·         озимого ріпаку;
·         озимої пшениці;
·         ярих;
·         овочевих;
·         баштанних;
·         плодоносних і неплодоносних дерев, чагарників.

При цьому вносити аміачну селітру під такі культури, як гарбуз, кабачки, патисони, кавуни, огірки, дині заборонено через небезпеку скупчення в плодах великої кількості нітратів і підвищення токсичності.

Де купити аміачну селітру за доступною ціною

Якщо ви шукаєте, де купити селітру аміачну в Україні по оптимально доступною ціною, то звертайтеся в інтернет магазин «MegaChem» . Концентрований добриво пропонується в стандартній формі гранул, в зручній для транспортування і подальшого зберігання упаковці. Слід враховувати, що при необхідності отримання багатокомпонентної добрива з аміачної селітри і інших речовин, суміші готують безпосередньо перед внесенням в грунтовий склад. з огляду на вибухонебезпечності зберігати селітру в змішаному вигляді забороняється.

Рекомендації по використанню добрива з аміачної селітри

Гранульована аміачна селітра, ціна якої в «MegaChem» залежить від марки виробника і замовляється вами кількості, активно застосовується фермерами при вирощуванні злакових культур, а також в садівництві з метою підвищення росту дерев і чагарників, стимуляції плодоношення. Основні рекомендації експертів по використанню нітрату амонію в сільському господарстві такі:

·         приблизна норма витрат становить 3 центнера на 1 га оброблюваної ділянки;

·         на лужних і буферних грунтах краще застосовувати чисту аміачну селітру з концентрацією азоту рівною 34.4%;

·         при внесенні добрива в грунти з підвищеною кислотністю слід розбавляти селітру з вапняної борошном в пропорціях 1: 1;

·         на грунтах з підвищеною дренажних і в районах з великою кількістю випадання опадів внесення мінерального аміачного добрива проводиться в період, коли рослини найбільше розташовані його споживати;

·         дробове внесення гранул в грунт дозволяє уникнути швидкого вимивання азотного добрива;

·         для підвищення ефективності, якщо гранули вносяться попередньо нерозведеним у воді, після процедури слід провести рясний полив.

Зверніть увагу - якщо добриво вноситься в грунт у другій половині літа, то засіб провокує прискорене зростання стебел і при цьому завдає шкоди в плані формування плодів.

Що входить до складу аміачної селітри?

Нітрат амонію - це кристалічна речовина білого або жовтуватого кольору, яке є сіллю азотної кислоти. Основа аммонийной селітри - азот. Гранульоване висококонцентрований добриво містить не менше 34.4% азоту. Додатковий компонент складу - це аміак.

Щоб при зберіганні селітра амонійна відволожується, повністю зберігала початкові властивості і вигляд, до гранул домішувати поглинають зайву вологу компоненти, такі як фосфоритне борошно, мелений вапняк, фосфогіпс. Для підвищення ефективності добрива, збільшення користі для ґрунту і рослин, рекомендується додавати до аміачну селітру калій, фосфор.

Різновиди селітри аммонийной

Сучасними виробниками мінеральне добриво може пропонуватися з різними складами, в залежності від потреб сільського господарства, розташування кліматичної зони. Основні різновиди аміачної селітри, яку використовують як ефективного добрива, такі:

1.       Проста, що забезпечує потужну підживлення с / г культур чистим азотом. Є оптимальним стартовим добривом для більшості різновидів культивованих рослин в середній смузі. Чи здатна ефективно замінювати таке популярне добриво, як сечовина (карбамід);

2.       Марка Б з градацією на I і II сорту. Призначена для домашнього застосування, підходить для тривалого зберігання. Пропонується в упаковках від 1 кг, доступна в садівничих магазинах. Підходить для внесення ефективної азотної підгодівлі в грунт кімнатних рослин, які провели зиму на підвіконнях. Також використовується при вирощуванні розсади, призначеної для подальшого висаджування у відкритий грунт, для поліпшення умов короткої тривалості світлового дня;

3.       Калійна (індійська селітра). Ідеально підходить для проведення весняного підживлення дерев, чагарників в садових центрах, на дачах. Є ефективною при передпосівної і подальшій обробці помідорів для поліпшення смакових якостей соковитих плодів;

4.       Вапняна амонійна селітра проводиться   з додаванням в формулу таких мікроелементів, як кальцій, калій, магній. Гранули вапняної аммонийной селітри характеризуються підвищеною міцністю, стійкістю до злежування або розпаду. Таке добриво не є вибухонебезпечним, тому може перевозитися будь-якими видами транспорту, в тому числі і авіа;

5.       Магнієва аміачна селітра, призначена для підгодівлі бобових, овочевих с / г культур. Підвищений вміст магнію сприяє стійкості до ультрафіолету, відсутності опіків, кращому розвитку кореневої системи.

Властивості аміачної селітри, корисні для сільського господарства

Серед важливих для сільського господарства властивостей нітрату амонію відзначають:

·         висока гігроскопічність (хороша розчинність в воді);

·         універсальність з можливістю застосування на будь-яких видах грунтів;

·         використання в якості основного добрива при передпосівної обробки, а також для подальшої підгодівлі;

·         стимуляція зростання кореневої (вегетативної) системи культур;

·         підвищення врожайності;

·         повна засвоюваність рослинами;

·         захист культур від різних хвороб, ураження грибком.

Характеристики
азот 34.0%
вид добрива Аміачна селітра
калій хлористий, сульфат амонію, селітра калієва і натрієва,
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура ефективної дії 100.0 град.
Мінімальна температура зберігання 100.0 град.
Максимальна температура ефективної дії 100.0 град.
Максимальна температура зберігання 200.0 град.
норма внесення 300 кг
Препаративна форма гранули
селітра аміачна, карбамід, НПК 15-15-15 НПК 16-16-16, аміачна вода з доставкою
Склад в кожному обласному центрі доставка по Україні
Термін зберігання 120.0 міс
упаковка мкр тип "біг-бег"
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре