Аміачна селітра Узбекистан
Нет в наличии
0 грн.
Ціна за 1 тонна
Країна виробник: Узбекистан
Модель: 616274172
Stock Нет в наличии
Селітра аміачна 34,4
ГОСТ 2-2013
Код ТН ЗЕД 3102 30 9000
фасування: мішки 50 кг
Виробник: "Uzkimyo Impeks" LLC сайт заводу http://uzkimyoimpeks.uz/
Країна походження:
100011, Республіка Узбекистан,
м Ташкент, вул. Навої, 38
На фото продукція з нашого складу
оформити замовлення:
+380504953771 багатоканальна лінія відділ продажів
+380678149871 багатоканальна лінія відділ продажів
+380443337284 адміністрація
Детальніше: https://selitra.biz/contacts
Аміачна селітра: формула і правила використання
Аміачна селітра давно зарекомендувала себе, як доступне і ефективне добриво. З її допомогою підгодовують різні види рослин, збільшуючи показники врожайності. Але її застосування вимагає проходження встановленим правилам, інакше є ризик звести нанівець всю ефективність, якої можна досягти з її допомогою.
З чого складається аміачна селітра
Добриво відноситься до групи азотосодержащих , а її хімічна назва - нітрат амонію. Хімічна формула аміачної селітри виглядає наступним чином: NH₄NO₃. За зовнішнім виглядом вона нагадує гранули, вміст азоту в яких більше 30%.
Через специфічний хімічного складу зберігання аммонийной селітри не допускається поруч з торфом, деревними відходами, вапном і іншими органічними речовинами. Таке сусідство може призвести до самозаймання добрива.
амонійного селітру можна піддавати змішування з різними видами добрив (калійні,
Порівняння з сечовиною
Властивості аміачної селітри часто подаються порівнянні з карбамідом. Однак, це два відмінних типу добрив, які об'єднує тільки гранульована форма і висока азотосодержаніе. В іншому ці два препарати мають відмінності і за хімічною формулою, і за специфікою виготовлення, і по взаємодії з іншими речовинами.
Що стосується азоту, то його зміст в карбаміді на 11% вище, ніж в аммонийной селітрі. Сечовина застосовується для зовнішньої обробки рослин, в той час як використання нітрату амонію в даних цілях може їх обпекти.
Зовні ці два добрива дуже схожі один на одного, але при детальному розгляді виявляється, що гранули селітри перевершують за розмірами гранули сечовини. Остання, в свою чергу, відрізняється більшою прозорістю. Карбомид не є пожежонебезпечним, в разі недотримання правил зберігання.
фосфорні), але робити це потрібно перед безпосереднім внесенням добрив у грунт.
Підживлення рослин добривом
Добриво аміачна селітра не можна використовувати, підгодовуючи культури сімейства баштанних, огірки і кабачки. Це пояснюється здатністю даних культур до накопичення солей азотної кислоти (нітратів) в плодах. Інші культури відмінно переносять обробку і підгодівлю, вимагаючи на одиницю площі, що дорівнює 1 м², близько 1 кг добрива. Внаслідок внесення добрива рослинами накопичується більшу кількість поживних компонентів, збільшується вегетативна маса.
Правила використання
Інструкція по застосуванню аміачної селітри залежить від типу грунту. Наприклад, грунту хвойних і північних лісів можуть окислюватися після внесення добрив. У глинисті грунти добрива вносять після збору врожаю, а в легені - перед посівною. На гектар землі використовується близько 300 кг селітри. Якщо препарат вноситься в кисле середовище, до нього в рівній кількості додається вапняна мука. Полив необхідно проводити безпосередньо після внесення добрива в грунт. Через деякий час можна використовувати і інші типи добрив.
Найменування показників
Характеристики
азот 34.4%
вага 50.0 кг
вид добрива Аміачна селітра
Концентрована форма добрива да
мінімальна вологість 50.0%
Мінімальна температура ефективної дії 60.0 град.
Мінімальна температура зберігання 100.0 град.
Максимальна вологість 100.0%
Максимальна температура ефективної дії 60.0 град.
Максимальна температура зберігання 100.0 град.
Препаративна форма гранули
селітра аміачна доставка по Україні
Термін зберігання 120.0 міс
упаковка мішок 50 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре