Аміачна вода каністри 10 та 20 літрів
280 грн.
Країна виробник: Украина
Модель: 221231333
Stock Instock
аміачна вода
виробництво: Черкасиазот
країна походження: Україна
каністра 10 л - 280 грн за каністру
каністра 20 л - 360 грн за каністру
ціни вказані при закупівлі від 10 каністр
Аміак водний
Водний аміак безбарвна речовина (зрідка лише присутній легкий жовтуватий відтінок), також воно має інтенсивний запах нашатирного спирту. 25% -ний водний аміак має густину 910 г / куб. дм і містить 20,5% активних молекул азоту. Жива вага 1 л даної речовини становить 880 м
Використання водного аміаку в сільському господарстві і будівництві
Аміачна вода для городу найчастіше використовується як корисна підгодівля для практично всіх видів зернових і овочевих культур. Завдяки тому, що водний аміак підходить для добрива всіх видів грунтів і не вимивається з неї дощем, це ідеальний за ціною і ефективності варіант для підвищення врожайності.
Аміачна вода для рослин живить їх коріння, покращує якість грунту, підживлює її, дезінфікує, знижує ризик розвитку в ній хвороботворних мікроорганізмів. Вона також застосовується для синтезу різних видів азотних добрив.
Водного аміаку також знайшлося застосування в тваринницькій галузі - його використовують для насичення амонієм кормів на основі соломи, кормової патоки, які заготовлюються для жуйних видів тварин. Таким чином, вони насичуються цінними амінокислотами, які корисні для здоров'я худоби. Обробку корми аміаком виробляють в спеціальних ямах, траншеях або ємностях.
Завдяки унікальному протиморозним ефекту водний аміак часто використовують в будівництві, також він здатний захистити конструкції зі сталі та залізобетону від появи корозії.
Якщо додати аміачну воду в будівельний розчин, він запобігає появі на поверхні кладки висолів. Він кілька уповільнює швидкість схоплювання кладки на основі цементного розчину, але водний аміак підвищує її міцність і стійкість до несприятливого впливу навколишнього середовища.
Аміак водний: застосування в промисловості
Дана речовина є одним з найбільш важливих продуктів на підприємствах хімічної промисловості. На його основі виготовляють феросплави, різні типи барвників, кальциновану соду, азотну кислоту, полімери, а також вибухові речовини.
Аміачна вода - один з найпопулярніших хладагентов, які використовуються під час збору холодильних установок. Також аміак водний купити необхідно для процедури очищення і фарбування тканин з натуральної вовни, шовку, бавовни.
Часто речовина необхідно на підприємствах харчової промисловості - його ви можете зустріти на упаковці продуктів у вигляді регулятора кислотності під абревіатурою E527.
Аміак водний ЧДА використовується в медицині як чистого реактиву для проведення дослідів і аналізів. Також він застосовується для подальшого синтезу хімічно чистих субстанцій на спеціалізованих підприємствах.
Перевозити аміачну воду дозволено лише автомобільним транспортом, при дотриманні всіх правил техніки безпеки під час перевезення небезпечних вантажів. Зберігати дана речовина потрібно під навісом або в критих складських приміщеннях. Уважно стежте за ретельність зберігання водного аміаку - його дегазація може стати причиною вибуху. Токсичними для здоров'я людини є пари і розчин водного аміаку, вони викликають різку інтоксикацію організму - кашель, запаморочення, нудоту, ядуха, біль в області живота.
Уважно стежте за ретельність зберігання водного аміаку - його дегазація може стати причиною вибуху. Токсичними для здоров'я людини є пари і розчин водного аміаку, вони викликають різку інтоксикацію організму - кашель, запаморочення, нудоту, ядуха, біль в області живота.
Уважно стежте за ретельність зберігання водного аміаку - його дегазація може стати причиною вибуху. Токсичними для здоров'я людини є пари і розчин водного аміаку, вони викликають різку інтоксикацію організму - кашель, запаморочення, нудоту, ядуха, біль в області живота.
Характеристики
аміак 25%
вид добрива аміачна вода
Концентрована форма добрива да
мінімальна вологість 50.0%
Мінімальна температура ефективної дії 100.0 град.
Мінімальна температура зберігання 50.0 град.
Максимальна вологість 100.0%
Максимальна температура ефективної дії 100.0 град.
Максимальна температура зберігання 50.0 град.
Об `єм 10.0 л
Препаративна форма розчин
Термін зберігання 120.0 міс
Тип комплексного добрива аміак
упаковка каністра 10 літрів
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре