Аміачна вода каністри 10 та 20 літрів
370 грн.
Ціна за канистру
Країна виробник: Украина
Модель: 221231333
Stock Instock
Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!

Аміачна вода — це не що інше, як розчин аміаку в воді, найчастіше в співвідношенні 1: 4. Формула аміачної води наступна: NH3 · H2O. Формула реакції аміаку з водою виглядає як:

NH3 + H2O ⇌ NH4 + OH- (NH4OH)

Властивості аміачної води

Аміачна вода 25 має характерний запах і лужний pH. Щільність розчину залежить як від концентрації аміачної води, так і від температури. Розведений аміак при температурі 15 градусів Цельсія і концентрації 12,74% має щільність 0,950 г/см3. Однак в разі концентрації 35,20% щільність вже буде 0,880 г/см3. Звичайно, аміачна вода 25 доступна в рідкому вигляді. Однак, якщо ми почнемо нагрівати речовину, в результаті цієї реакції буде виділятися газоподібний аміак.

Має властивість утворювати солі амонію. Аміачна вода в такому випадку повинна вступити в реакцію з кислотою (сульфатною, ортофосфорною, хлорною, вугільною та іншими).

Характеристика аміачної води

Аміак водний 25 ЧДА — це летюча речовина з характерним різким запахом. Зовнішній вигляд розчину нагадує звичайну воду, прозорий, безбарвний і має форму рідини. Є кілька головних характеристик аміачної води, на які варто звернути увагу:

  • вміст аміаку в розчині становить приблизно 25%, а води — 70% (часто можна зустріти під назвою аміачна вода 25 або вода 25 ЧДА);

  • літр аміачного розчину важить близько 900 грамів, де масова частка азоту 220 грамів;

  • молярна маса — 35 грамів на моль.

Хімічні властивості аміачної води

Аміак — це хімічна речовина, що складається з одного атома азоту і трьох атомів водню. В хімічному вигляді позначається як NH3. Аміак розчиняється у воді та часто використовується у вигляді водного розчину аміаку (вода 25 ЧДА). Аміак хімічно з'єднується з водою з утворенням гідроксиду амонію.

Побутовий аміак — це розбавлений водний розчин, що містить від 5 до 10 відсотків аміаку. Аміак у водному розчині називається водним аміаком або гідроксидом амонію.

Аміак 25 ЧДА, особливо в присутності вологи, вступає в реакцію з міддю, цинком і багатьма іншими сплавами, викликаючи корозію. Для виготовлення контейнерів і трубопроводів для безводного аміаку слід використовувати тільки залізо, сталь, деякі каучуки та пластмаси, а також певні кольорові метали, стійкі до аміаку.

Застосування аміачної води

Використання розчину аміаку дуже поширене. Аміак водний технічний незамінний при виробництві гуми та шкіряних виробів, барвників, органічних напівфабрикатів.

У сільському господарстві аміачна вода 25 використовується як штучне добриво. Перевага речовини полягає в тому, що сполучення не вимивається з ґрунту. Крім того, NH4OH використовується для регулювання значення pH. Присутність сполучення значно впливає на зниження викидів оксидів азоту в повітря.

Речовина широко використовується в косметичній та фармацевтичній промисловості. Водний розчин аміаку потрібний у виробництві різних продуктів на хімічних підприємствах, а також карбамідно-аміачна суміш.

Можна використовувати аміачну воду вдома. Найчастіше це рідкий розчин нашатирного спирту для очищування і знежирення оцинкованих листів. 

Аміачна вода ціна на яку невисока, є незамінною речовиною в багатьох галузях промисловості.

Аміачна вода ціна

«Megachem», як і компанія «Хімпостачання» або «Система оптимум», пропонує придбати такого типу хімічні речовини. Аміак водний ціна на який залежить від обсягу речовини, варіюється в межах 500 грн, 600 грн, 800 грн. У нас в наявності каністри 10 л за ціною 280 грн, 20 л — 360 грн. Тільки дуже великі обсяги можуть коштувати понад 1 000 грн. Аміачна вода 25 ЧДА коштує від 1 грн до 25 грн/кг. Аміачна вода екстракласу купити можна в нашому онлайн магазині.


Характеристики
аміак 25%
вид добрива аміачна вода
Концентрована форма добрива да
мінімальна вологість 50.0%
Мінімальна температура ефективної дії 100.0 град.
Мінімальна температура зберігання 50.0 град.
Максимальна вологість 100.0%
Максимальна температура ефективної дії 100.0 град.
Максимальна температура зберігання 50.0 град.
Об `єм 10.0 л
Препаративна форма розчин
Термін зберігання 120.0 міс
Тип комплексного добрива аміак
упаковка каністра 10 літрів
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Аміачна вода каністри 10 та 20 літрів недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Аміачна вода каністри 10 та 20 літрів у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.