Амофос Україна 12:52
26 900 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Сумыхимпром
Країна виробник: Украина, Еврос
Модель: 194590090
Stock Instock
Застосування амофос забезпечує:
підвищення продуктивності культур;
більш ефективний розвиток кореневої системи у рослини;
прискорення розвитку рослин;
меншу залежність процесів росту і розвитку рослин від погодних та кліматичних умов;
підвищену стійкість посівів до погодних умов і хворобам;
збільшення продуктивності рослин і підвищення якості врожаю.
У сільському господарстві використання амофосу обумовлено необхідністю поліпшення фосфатного режиму грунтів. Підвищений вміст фосфору в ґрунті забезпечує рослину здоровою кореневою системою, сприяє більш швидкому розвитку пагонів, утворення нових листків. Підвищує стійкість рослини до посухи, негоді, хвороб. Брак фосфору в грунті - навпаки, затримує розвиток рослин, гальмує утворення листя, знижує якість врожаю і затягує процес його дозрівання.
За своїм хімічним складом амофос - це складне концентроване комплексне фосфорно-азотне добриво, утворене внаслідок нейтралізації аміаком ортофосфорної кислоти. Добриво добре розчинно у воді і просто у використанні. Традиційно амофос випускається у вигляді марок А і Б.
Амофос використовується як добриво для наступних культур: пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза, соняшник, ріпак, цукровий буряк, картопля, горох, соя і деякі інші.
Добриво вносять, як у вигляді основного добрива для грунту, так і у вигляді підгодівлі. Амофос містить фосфору дещо більше, ніж азоту, в той час як при внесенні добрив або підживлення переважної більшості культур рекомендується в рівних пропорціях вносити два цих компонента. З цієї причини перед використанням в амофос найчастіше додають азотне моноудобреніе. Однак, наприклад, при внесенні амофосу в грунт, призначену для посіву озимих культур або бавовнику можливе використання амофосу без доповнення азотних добрив, які можуть бути внесені пізніше як підгодівля.
Дозування добрива, звичайно ж, залежить від властивостей конкретної грунту. Залежно від того, наскільки орний шар грунту буде забезпечений фосфором, фахівці зможуть надати Вам рекомендації щодо дози внесення амофосу, а так же, розміру дози азотних добрив.
Застосовується амофос практично у всіх видах грунтів і практично в будь-яких кліматичних зонах нашої країни. У посушливих зонах використання амофосу, наприклад, вимагає набагато меншого доповнення азотними добривами. У слаболужних і нейтральних грунтах, використання амофосу сприятиме утворенню сприятливого для рослин фосфатного режиму. В умовах захищеного грунту амофос застосовують в поєднанні і азотними і калійними добривами.
Характеристики
азот 12.0%
вид добрива амофос
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура зберігання 50.0 град.
Максимальна температура зберігання 100.0 град.
Препаративна форма гранули
Термін зберігання 120.0 міс
Тип комплексного добрива мінеральне
упаковка мкр тип "біг-бег"
фосфор 52.0%
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре