Амофос
26 900 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Азот
Модель: 616274121
Stock Instock
Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!

Добриво амофос — це багатокомпонентна речовина, що містить 12% азоту і 52% фосфору. Беручи до уваги склад даної речовини, її часто можна зустріти під назвою NP 12 52. 

Азотно фосфорне добриво призначене для ґрунтів з дефіцитом корисних речовин. Найчастіше речовину використовують при посіві буряків, ріпаку, кукурудзи, зернових культур. У більшості випадків амофос фасується в мішки по 50 кг. Ціна варіюється в межах 15-20 тисяч грн т.

Властивості амофосу

NP 12 52 містить азот у формі амонію (NH4) і фосфор у вигляді фосфату (P2O5), які при попаданні в ґрунт практично відразу стають доступними для засвоєння рослинами. Цей процес забезпечується високим рівнем розчинності фосфору у воді, що також позитивно впливає на транспортування речовин стеблом культур, що вирощують. 

Амоній, присутній в даному добриві, є відмінним джерелом азоту. Потрапляючи в ґрунт, він поступово перетворюється в нітрат під впливом бактерій, які присутні в землі. Це сприяє регулюванню pH ґрунту. 

Також добриво стимулює правильне укорінення, а потім кущіння рослин. 

Амофос безпечний, легкий в зберіганні та простий у використанні. Перед застосуванням можна змішати з іншими добривами: сечовиною, аміачною селітрою, калійною сіллю для отримання кращого результату.

Характеристика амофосу

NP 12 52 виробляється шляхом реакції аміаку з фосфорною кислотою або сумішшю фосфорної та сірчаної чи азотної кислоти. Фосфати амонію є провідними азотно-фосфорними продуктами у виробництві добрив. Позитивними властивостями є висока розчинність в воді, хороші фізичні характеристики й низькі виробничі витрати. 

Амофос ціна на який не є надто високою, вважається оптимальним видом добрива для бідних на мінеральні речовини ґрунтів.

Хімічні властивості амофосу

Хімічна формула амофосу виглядає наступним чином: (NH4) H2PO4. Основні хімічні характеристики амофосу:

  • pH: 4.5-5;

  • насипна щільність: 0,92;

  • щільність пакування: 1,02;

  • фізичний стан: гранули;

  • розчинність: при температурі 20 градусів за Цельсієм.

Амофос має найвищий відсоток водорозчинного P2O5 (хв. 52%) серед фосфорних добрив. Наявність іонів фосфору створює умови для більш енергійного поглинання амонійного азоту рослинами. Дефіцит фосфору негативно позначається на формуванні квітів, насінні та плодах, що призводить до зниження врожайності.

Амофос підвищує тургорний тиск і стійкість рослини до стресів і хвороб, а також підтримує баланс між вегетативною та репродуктивною фазами росту культур. Речовина стимулює розвиток проростків, коли рослини відчувають стрес через несприятливі навколишні умови (низькі температури, недостатнє освітлення), а також сприяє цвітінню і збільшує розмір плодів.

Азотно фосфорне добриво покращує якісні характеристики плодів (вміст цукру, колір, консистенцію, стійкість при зберіганні).

Амофос забезпечує рослини одночасно двома основними поживними речовинами в одній хімічній сполуці. Завдяки високому вмісту фосфору, речовина використовується переважно як фосфорне добриво.

Хімічна форма фосфору в моноамонійфосфаті знаходиться в молекулах з довгими ланцюгами, що додатково полегшує його засвоєння рослинами та гальмує процеси інактивації фосфору в ґрунтовому комплексі.

Добриво повністю засвоюється рослинами й не залишає в ґрунті баластних речовин, які можуть знизити родючість землі. 

Застосування амофосу

Протягом багатьох років амофос є важливим гранульованим добривом. Речовина є гідрофільною, тому швидко розчиняється в добре зволоженому ґрунті. Після розчинення, два основних компоненти добрива знову розділяються з вивільненням амонію (NH₄⁺) і фосфату (H₂PO₄⁻). Від даних двох елементів залежать здоров'я і стійке зростання рослини. PH розчину, що оточує гранулу, помірно кислий, що робить амофос особливо потрібним добривом для ґрунтів з нейтральним і високим pH. Якщо вам потрібне високоокнцентроване азотне добриво, яке підходить для всіх типів ґрунтів, дивіться також - карбімід.

На аграрних підприємствах гранульований амофос вноситься концентрованими смугами під поверхню ґрунту поруч зі висхідним корінням сільськогосподарських культур. Існує й інший спосіб внесення азотно фосфорного добрива в землю. NP 12 52 розподіляють по полю і змішують з ґрунтом шляхом обробки.

Ніяких особливих запобіжних заходів при використанні амофосу не потрібно. Невелика кислотність добрива знижує ймовірність розчинення NH2 в повітрі. Амофос 12 52 можна розміщувати в безпосередній близькості від насіння, що проростає, не побоюючись пошкодження NH₃. Однак дану речовину, що використовується для обприскування листя або додається в поливну воду, не слід змішувати з кальцієвими або магнієвими добривами.

Речовина характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості. Вартість продукту становить 15-20 тисяч грн т. Амофос купити також можна мішками по 50 кг.

Добриво відрізняється хорошими характеристиками зберігання та обробки, застосовується для створення суміші в сухих хімічних вогнегасниках, зазвичай використовуваних в офісах, школах і будинках. З вогнегасника диспергує речовину, яка допомагає швидко загасити полум'я. 

Амофос ціна

Амофос ціна за тонну може становити до 20 000 грн. Тому, якщо вам не потрібні такі великі обсяги добрива, варто пошукати варіант дешевше. Наприклад, амофос ціна за 1 кг сягає близько 15-20 грн, а мішок 50 кг оцінюється в 1 тисячу гривень. Це добриво характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості.


Характеристики
азот 12.0%
вага 50.0 кг
вид добрива амофос
Концентрована форма добрива да
мінімальна вологість 50.0%
Мінімальна температура ефективної дії -50
Мінімальна температура зберігання 100.0 град.
Максимальна вологість 50.0%
Максимальна температура ефективної дії 50.0 град.
Максимальна температура зберігання 200.0 град.
Препаративна форма гранули
Термін зберігання 120.0 міс
Тип комплексного добрива амофос
упаковка мкр тип "біг-бег"
фосфор 52.0%
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Амофос недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Амофос у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.