Амоній хлористий (кристалічний) тих
21 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай
Модель: 616272092
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Амоній хлористий технічний являє собою порошок або гранульований продукт білого, жовтого або рожевого кольору в залежності від продукції, що випускається марки.
Добре розчинний у воді і аміаку, солонуватий на смак, без запаху. Застосовують в машинобудуванні кольорової металургії, хімічної, лісової і деревообробної, електротехнічної, медичної та інших галузях промисловості.
Амоній хлористий застосовується в сільському господарстві як азотне добриво, в металургії при травленні металів. У текстильній промисловості для окрашеванія тканин, в хімічній амоній хлористий застосовується в якості затверджувача лаків і клеїв.
Амоній хлористий технічний транспортують транспортом усіх видів (крім повітряного) у критих транспортних засобах. продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери, транспортують відкритим рухомим складом без перевалок на шляху прямування. Амоній хлористий технічний зберігають в закритому складському приміщенні, оберігаючи продукт від потрапляння вологи.
Майданчик, де укладають мішки, повинна бути очищена від виступаючих і гострих предметів, які можуть проколоти мішок. Допускається зберігання хлористого амонію, упакованого в м'які спеціалізовані контейнери, на відкритих майданчиках.
які можуть проколоти мішок. Допускається зберігання хлористого амонію, упакованого в м'які спеціалізовані контейнери, на відкритих майданчиках.
які можуть проколоти мішок. Допускається зберігання хлористого амонію, упакованого в м'які спеціалізовані контейнери, на відкритих майданчиках.
Характеристики
вага 25.0 кг
вид добрива амоній хлористий
Концентрована форма добрива да
Препаративна форма кристалічний
упаковка 25 кг мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре