амонію молібдат
580 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616273107
Stock Instock
Амонію молібдат
Специфікація:
АМОНІЮ Молібдат, молібденовокислий амоній, молибденовое мікродобриво. Негигроскопичное, містить до 50% Мо, добре розчиняється у воді. Отримують з концентрату молібденових руд, що містять Мо у вигляді молібденіту (MoS2) і ін. Мінералів.
Застосовують на кислих дерново-підзолистих, сірих лісових ґрунтах і вилужених чорноземах, для обробки насіння і позакореневого підживлення зернобобових і овочевих культур, бобових трав, сах. буряка, льону, гречки та ін.
Молібденові добрива: якісний урожай без витрат
У 38% випадків врожайність сільськогосподарських культур залежить від якості насіння і методів обробки землі. Але куди більше значення має своєчасне внесення в грунт добрив. так, при достатній кількості азоту листя рослин знаходять насичений зелений колір, а вже зібрані плоди вражають смаковими якостями і, що важливо для аграріїв, - товарним виглядом.
Щоб досягти таких результатів, власники фермерських господарств намагаються купити молибдат амонію. Ця речовина обумовлює можливість обмінних процесів в рослинах незалежно від сорту насіння, кліматичних умов і навіть родючості грунту.
Основними ознаками дефіциту молібдену в плодово-ягідних і городніх культурах є:
· коричневі плями по краях листя;
· нежиттєздатна пилок, майже втричі знижує шанси фермера на високий і якісний урожай;
· передчасно опале, недоспевшіе плоди;
· Порушений ріст пагонів.
Ефективні дози
В нашій країні молибдат амонію купити потрібно для підвищення врожайності сорго, проса, кукурудзи, ячменю і багатьох інших культур. Це добриво доцільно вносити в сірі лісові, кислі дерново-підзолисті ґрунти і особливо в вилужених чорнозем. Кількість молібдену в грунті залежить від типу азоту. Так, якщо переважає амоній, надлишок цього добрива тільки зашкодить рослинам. Але якщо велика частина азоту - в формі нітрату, оптимальна кількість молібдену неодмінно посприяє активному та якісному зростанню культур.
Рослини, які перебувають в кислих грунтах, споживають цю речовину в недостатній кількості. Проблема вирішується вапнуванням грунту, в результаті якого рухливість такого важливого мікроелемента збільшується в рази. В цьому випадку запасатися молібденовими добривами немає сенсу. При іншому розкладі обов'язково знадобиться:
· молибдат амонію з концентрацією молібдену трохи вище 50% (ідеально підходить для передпосівної обробки землі; при цьому насіння рослин ефективно обприскувати розчином молібдену або опудрювальні);
· молібден в формі порошку (містить від 14,5 до 16,5% мікроелементів; для гарної врожайності потрібно від 35 до 45 г речовини на центнер насіння);
· молібденізірованний суперфосфат (від 0, 1 до 0,2% речовини);
· молібден, що міститься в промислових відходах.
Молібдат амонію часто використовують для позакореневого підживлення рослин. так, якщо у господаря трохи більше 2-х гектарів землі, буде потрібно 300-350 г речовини. На момент посівної кампанії можна використовувати молібденізірованний суперфосфат. Для обробки 2-х гектарів тут знадобиться від 20 до 30 кг фосфору і 100-150 г Мо. Деякі аграрії використовують до посіву окремі відходи промисловості, в яких також може концентруватися даний мікроелемент. На 2 гектара у них зазвичай йде від 1 до 3 кг добрива.
При його використанні важливо не порушити баланс поживних елементів в грунті. Адже надлишок молібдену може стати причиною недостатнього споживання рослинами інших не менш важливих речовин.
Коли потрібно купувати молібденові добрива?
Відповідаючи на це питання, фахівці найчастіше говорять про необхідність підвищення врожайності бобових культур. У їх числі - горох, соя, квасоля і конюшина. В ряду овочевих культур насамперед називають кольорову капусту, шпинат і помідори. У цих культур слабка коренева система. А врожайність в більшості випадків залежить від родючості грунтів. При дефіциті молібдену може спостерігатися уповільнений ріст плодів (особливо цвітної капусти) і збліднення пагонів. Хоча молібденові добрива ефективніші для бобових культур, їх також можна використовувати для підвищення врожайності картоплі, кукурудзи і цукрових буряків.
В залежності від форм добрив і особливостей культур їх нерідко застосовують для обробки насіння і в період позакореневого підживлення . При безпосередньому внесення в грунт для обробки 2-х гектарів закуповують не менше 2-х кг водорозчинного речовини. Залишки промислових відходів найчастіше вносять в грунт з розрахунку 100-120 кг на 2 гектари землі. Якщо концентрація молібдену в них не перевищує 8%, їх застосовують в подрібненому вигляді. При цьому на 3 гектари землі йде від 36 до 90 кг добрива.
Молібденізірованний суперфосфат в гранулах використовують з розрахунку 100-150 кг на 2-3 гектара. Так власники фермерських господарств підвищують врожайність люцерни, гороху і конюшини. При цьому припосевное внесення добрива майже на 55% покращує засвоєння фосфору рослинами. А це важливо не тільки в перші дні життя сільськогосподарських культур, а й для подальшого їх розвитку. За даними фахівців, на тлі фосфору представлений мікроелемент підвищує врожайність зернових, в середньому, на 36-40%.
Основна користь передпосівної обробки посадкового матеріалу молібденом полягає в економному використанні добрива. Не менше значення має і відсутність витрат на робочу силу, так як процес сам по собі не трудомісткий. Для більшої ефективності насіння обробляють за кілька тижнів, а то і місяців до сівби. На 5 ц насіння потрібно не менше 150 г речовини. При використанні молибденовокислого амонію в обробці насіння люцерни або, скажімо, конюшини, - 2500-4000 г розчину. Для дрібних насіння сочевиці і баранячого гороху - 100 г на гектар землі.
У зоні доступу
Ефективність позакореневого підживлення можлива за таких умов:
· при обприскуванні ділянки з вертольота на 3 гектари йде, в середньому, 250-300 л води (якщо роботи ведуться на землі - 900-1200 л води);
· насіння бобових культур краще обробляти в період бутонізації;
· підгодівля люцерни ефективна в момент активного формування листкової поверхні;
· на луках, де також зустрічаються бобові компоненти, позакореневе підживлення дає позитивні результати тільки на початку відростання трав.
Купуючи молибдат амонію, ціна якого прийнятна навіть для початківців підприємців, аграрії активно використовують його в ягідниках і садах. Доступність цієї речовини рослинам багато в чому залежить від середовища їх проживання. Так, якщо мова заходить про грунтах з підвищеним вмістом лужних елементів, в 87% випадків культури недоотримують молібден. Тут потрібно вапнування грунту, необхідне не тільки для зниження кислотності грунту, але і для збільшення концентрації корисних мікроелементів в її складі.
Після вапнування молібден знаходить доступну форму для рослин. Грунт стає пухкої. В результаті волога довше утримується в грунті, а це особливо важливо для жителів регіонів, де дощі - велика рідкість.
Збільшити рухливість стільки важливого для багатьох культур мікроелемента можна шляхом одночасного внесення в грунт фосфорних добрив. Так вийде підвищити доступність молібдену для зернових, овочевих і садових рослин.
Ефект - в цифрах
При раціональному використанні представлених речовин можна збільшити врожайність гороху відразу на кілька центнерів з гектара. Кормових буряків - в середньому, на 100 ц з 2 г; сіна конюшини - 16-20 ц; цвітної капусти - 60 ц; моркви - 15-16 ц; картоплі - 50 ц, а помідорів - 140 ц.
Використання молібдену вкрай важливо для поліпшення смакових якостей плодів і товарного вигляду врожаю.
Характеристики
вага 20.0 кг
вид добрива молібдат амонію
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура зберігання 100.0 град.
Максимальна температура зберігання 100.0 град.
молибдат амонію (NH4) 2MoO4
Препаративна форма порошок
Термін зберігання 120.0 міс
упаковка мішок паперовий
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре