антифриз С2230
29 грн.
Ціна за 1 л
Країна виробник: Бельгия
Модель: 989223278
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
С2230
Стандартний концентрат охолоджувача двигуна
1. Технічні дані
С2230 є концентратом охолоджувача двигуна (антифризом), Який складається з моно етилен гліколю, що не містіть нітратів, амінів або фосфатів, Підходить як для бензинових так и для дизельних двигунів. Ретельно підібрані добавки Надаються цьом продукту Наступний властівостей:
· Теплові характеристики, Які дозволяють ефективного охолоджуваті двигун без закипання;
· Антикорозійний захист всех металів и сталева, что Використовують в системе охолодження СУЧАСНИХ транспортних ЗАСОБІВ;
· Захист від замерзання, Який Залежить від обраної концентрації;
· сумісність з гумою та пластмас, ємніх водних розчінів)
7.5 до 11
ASTM D 1287
Захист від замерзання:
25% розчин
33% розчин
50% розчин
-11 ° C, максимум
-17 ° C, максимум
-38 ° C, максимум
ASTM D 1 177
Забезпечення лужності? (Ml HCl N / 10)
20 мл, мінімум
ASTM D 1 121
Вміст води
Пакування.
С2230 доступні в автоцистернах, наливом в бочки та Доступні Менші пакування.
3. Технічна інформація.
С2230 нужно розвести водою до концентрації від 25% до 50% для того, щоб отріматі Ефективний готов розчин для охолодження двигуна та проти корозії. Власник машин повінні Дотримуватись рекомендацій, Які надані конкретними виробника автомобілів. Solventis рекомендує 50ти відсотковий розчин для Досягнення найкращого ступенів продуктівності.
4. Склад.
У складі С2230 немає нітритів, амінів та фосфатів.
нітрити в зелених сандалів з амінамі могут прізвесті до канцерогенів Сполука - нітрозамінів. Нітрити и фосфати візнаються як шкідливі для навколишнього середовища. Solventis вікорістовує Безпечні альтернативи.
5. Захист від корозії.
Захист від корозії є найважлівішою функцією концентрату антифризу и досягається включенням
добро збалансований пакету інгібіторів. У СУЧАСНИХ двигун з більш широким Використання алюмінієвих сталева и більш тонкими секційнімі вілівкамі, проблеми з корозією є критичними.
Корозійні продукти в системах охолодження двигунів могут ціркулюваті
з охолоджуючої рідіною, что віклікає закупорку в системе та, відповідно, проблеми з перегріванням.
Пакет інгібіторів C2230 є результатом дуже широкого тестування, ШВИДКІСТЬ Утворення корозії на літіх алюмінієвих сплавах на тепловідштовхуючіх поверхнях (ASTM D4340) ставити -0,1 мг / см2 / тиждень и є значний нижчих Межі (1,0 мг / см2 на тиждень).
6. сумісність.
C2230 изготовлен так, щоб ВІН буті в змозі впоратіся з усіма властівостямі води и БУВ Сумісний з твердою поверхнею води. C2230 є Сумісний з усіма видами пластмас та каучуків, что Використовують в системах охолодження двигуна.
7. Спінювання
Піноутворення має Властивості спричиняти проблеми при вікорістанні антіфрізів. C2230 містіть потужні протіпінні агенти, щоб запобігті цьом.
8. Змішування.
C2230 легко змішується з усіма охолоджуючімі рідінамі, однак оптимальна продуктивність может буті гарантована лишь вікорістовуючі Виключно C2230.
9. ЗАСТОСУВАННЯ.
C2230 - концентрованій продукт. Готові до использование розчини можна отріматі у відповідніх розчин.
Розчин
Точка замерзання, С
% вага
% об'єм
С2230
вода < С2230 винен залішатіся в двігуні цілий рік и замінюватіся регулярно, або використовуват так, як це рекомендує виробник автомобілів. При зміні систем охолодження слід дотримуватись рекомендацій віробніків орігінальніх віробніків обладнання (ОЕМ). Для оптимального захисту круглий рік від замерзання, кіпіння та корозії Solventtis рекомендує розчин концентрату з водою 1: 1. Для максимального захисту від замерзання в Надзвичайно холодних місцях может використовуват розчин 60 відсотків. Концентрації более 67 відсотків або менше 30 відсотків НЕ рекомендуються.
11. Зберігання та поведение.
С2230 перешкоджає корозії таких металів як сталь, чавун, латунь, мідь та алюміній. Тому зберігання даного продукту має декілька проблем и при нормальних условиях зберігання в легенях Стальова посудинах є допустимим. Цистерни обліцьовані фенольні, епоксидних або іншімі термореактивними смолами, могут такоже використовуват. Цистерни обліцьовані фарбами або покриття Які містять цинк, які не рекомендується. Продукт є гігроскопічнім тому в течение трівалого годині зберігання может використовуват азотних покриття проти вологості Повітря? В альтернативному варіанті, на вентіляційному отворі резервуару может буті встановлений осушувач, щоб запобігті Проникнення волога Повітря. Необходимо стежіті за тім, щоб продукт БУВ захищений від прямого Сонячна проміння.
Щоб запобігті Утворення сілікатного гелю в контейнерах для зберігання, C2230 НЕ слід зберігаті довше, чем 12 місяців без збовтування.
С2230 є легкозаймістім при Звичайно температурах. Пожежі можна гасить водою, піною, сухими хімічними або вуглекислий газом. Вода та піноутворювач могут утворюваті піну.
Розліття слід ЗМІ та великою кількістю води, Місцеві органи повінні буті поінформовані если состоится великий Викид.
C2230 містіть более 90% етіленгліколю, Який є легким подразника очей и кожи, и Шкідливий при ковтанні. Повінні буті Прийняти Міри безпеки для Запобігання потраплянню продукту в очі та контакту зі шкірою. Если состоялся контакт зі шкірою, та патенти, Негайно ЗМІ та его водою. Рекомендується использование хімічніх окулярів, рукавиць та спецодягу. Необходимо избежать надмірного впліву туману або парі Шляхом забезпечення ефектівної вентиляції. Порогова граничне значення для етіленгліколю, Прийнято американська конференцією державного промислового виробництва та гігієні є 100 мг / м3. Це найвищу значення, Пожалуйста вказує на ті, что це значення Ніколи не винних буті перевіщено.
Було видано Паспорт безпеки матеріалів, Який опісує БЕЗПЕКУ та екологічні Властивості C2230, виявлення потенційніх небезпеки та Надання порад относительно поведение з запобіжнімі заходами та процедурами ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ. Необходимо проконсультуватіся и Повністю зрозуміті всю Цю інформацію перед поведение, зберіганням або Використання.
12. Властивості.
Фізичні Властивості.
Точка займаною
° C
С2053 містіть более чем 90% етіленгліколю и тому класіфікується як «Шкідливий» у відповідністю з Директивою ЄС относительно небезпечний Речовини (88/379 / EEC) з поправками та адаптацією до технічного прогресу. Віділено следующие групи ризику та Пункти безпеки: R22, S2, S20, S46, S24.
Поступове всмоктування может привести до токсичного Отруєння з симптомами депресії центральної нервової системи та пошкодження Функції нірок. Це виробляти до ніркової недостатності та Втрата свідомості. Фатальна доза для людей ставити около 100 мл.
13. Віключення відповідальності.
Інформація, что містіться у цьом віданні, точно відповідає Найкращий знанням Solventis. Будь-яка Інша інформація чи порада, яка надається іншім методом кроме цієї Публікації, надається добросовісно.
Характеристики
вид рідини концентрат
колір в асортименті
Тип антифриз для авто
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити антифриз С2230 недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо антифриз С2230 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.