Аскорбат натрію Е301
240 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 752417246
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Запропонований аскорбат натрію — це популярна в сучасній промисловості харчова добавка Е301, додатково відома як джерело, з якого отримують вітамін С. Речовина активно використовується при виробництві харчових продуктів, фармацевтичних препаратів, парфумерії. Щоб аскорбат натрію купити високої якості, в необхідній кількості, від перевіреного виробника, за найбільш доступною ціною, звертайтеся в наш інтернет-магазин «MegaChem».

Властивості аскорбату натрію

Добавка sodium ascorbate є натрієвою сіллю аскорбінової кислоти. У природному середовищі аскорбат натрію зустрічається в овочах, цитрусових. У комерційних цілях порошок виготовляється синтезуванням. Речовина відрізняється:

 • антиоксидантними властивостями;

 • здатністю покращувати, стабілізувати колір продукції;

 • здатністю регулювати кислотність.

Содіум аскорбат — це джерело вітаміну С в легко засвоюваній формі, тому має важливу роль у формуванні імунної системи. Добавка виступає як:

 • захист клітин від пошкоджень окисними процесами;

 • активатор виробництва колагену, необхідного шкірі, кісткам, суглобам;

 • нормалізатор процесів метаболізму.

Характеристика sodium ascorbate

Візуально sodium ascorbate є дрібнокристалічним порошком твердої структури, в масі має білий або жовтуватий колір. Субстанція не має вираженого запаху, на смак кисла. Вітамін С аскорбат містить у великій кількості: 1 г порошку — це 885 мг вітаміну. У воді речовина розчиняється добре. Поширена форма випуску вітамінізованої добавки, пропонована фармацевтичною промисловістю — флакони по 227 г.

Хімічні властивості аскорбату натрію

Температура плавлення харчової добавки Е301 становить 218 С. У водних розчинах речовина реагує з киснем, іншими видами окислювачів. На світлі содіум аскорбат поступово темніє. Препарат не токсичний, не вибухонебезпечний, не підтримує процеси горіння, але при тривалому контакті вимагає використання ІЗЗ. Як антиоксидант аскорбат натрію корисний при виробництві продукції підвищеної жирності, тому що запобігає передчасному псуванню виробів.

Застосування аскорбату натрію

Високоякісний sodium ascorbate купити який ви вже сьогодні можете в нашому інтернет-магазині «MegaChem», активно застосовується в різних галузях сучасної промисловості. Використовувати речовину можна для:

 • отримання Вітаміну С в промислових масштабах;

 • виготовлення рибних, м'ясних фаршів, напівфабрикатів, консервів;

 • виробництва спортивного харчування;

 • виробництва фармацевтичних препаратів (обсяг упаковки вітамінізованих засобів може становити 227 г);

 • виготовлення кулінарної продукції.

Аскорбат натрію ціна

У нашому каталозі на аскорбат натрію ціна найбільш доступна, тому що харчова добавка Е301 поставляється безпосередньо від виробника. Ви можете замовити велику партію продукції з суттєвою знижкою. Уточнити розмір вашої знижки можна у менеджерів інтернет-магазину «MegaChem». Доставка sodium ascorbate в необхідній кількості здійснюється по Києву, Одесі, Дніпру, Харкову, Львову, іншим містам України.


Характеристики
склад Е301 - Аскорбат натрію
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре