Аскорбінова кислота Е300
240 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 223573494
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Мішки 25 кг нетто
у харчовій промисловості аскорбінова кислота застосовується в вигляді добавки Е300 як антиоксидант, перешкоджаючи окисленню і зміни забарвлення продуктів.
Найбільш часто добавка Е300 використовується в м'ясних і рибних виробах, консервах , кондитерської продукції.
На фото упаковка товару з нашого складу:
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через корзину або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
є одним з основних речовин в людському раціоні.
Вони необхідні для нормального функціонування сполучної і кісткової тканини. Виконує біологічні функції відновлення і коферменту деяких метаболічних процесів, є антиоксидантом. Біологічно активний тільки один з ізомерів - L-аскорбінова кислота, який називають вітаміном C. У природі аскорбінова кислота міститься в багатьох фруктах і овочах.
У фармакології застосовується як загальнозміцнюючий і стимулюючий імунну систему засіб при різних хворобах ( простудні, онкологічні та т. д.), а також профілактично при недостатньому надходженні з їжею, наприклад, в зимово-весняний період. Аскорбінова кислота вводиться також при отруєнні чадним газом, метгемоглобінобразователі у великих дозах - до 0, 25 мл / кг 5% розчину на добу.
Препарат є потужним антиоксидантом, нормалізує окислювально-відновні процеси. Аскорбінова кислота і її натрієва (аскорбат натрію), кальцієва і калійна солі застосовуються в харчовій промисловості в якості антиоксидантів Е300 - E305, що запобігає окисленню продукту.
Фасовка
Од. вим.
25
кг
запобігає окисленню продукту.
Фасовка
Од. вим.
25
кг
запобігає окисленню продукту.
Фасовка
Од. вим.
25
кг
Характеристики
склад Ascorbic acid
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре