Аскорбінова кислота Е300
102 грн.
Страна производитель: Китай, Европа
Страна производитель: Китай, Европа
Модель: 223573494
Stock InstockЦіна при покупці від 1 тонни - 102 грн / кг

Ціна на мішок - 120 грн / кг

Мішки 25 кг нетто

у харчовій промисловості аскорбінова кислота застосовується в вигляді добавки Е300 як антиоксидант, перешкоджаючи окисленню і зміни забарвлення продуктів.

Найбільш часто добавка Е300 використовується в м'ясних і рибних виробах, консервах , кондитерської продукції.

На фото упаковка товару з нашого складу:Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через корзину або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..


Вигідні ціни:


є одним з основних речовин в людському раціоні.

Вони необхідні для нормального функціонування сполучної і кісткової тканини. Виконує біологічні функції відновлення і коферменту деяких метаболічних процесів, є антиоксидантом. Біологічно активний тільки один з ізомерів - L-аскорбінова кислота, який називають вітаміном C. У природі аскорбінова кислота міститься в багатьох фруктах і овочах.

У фармакології застосовується як загальнозміцнюючий і стимулюючий імунну систему засіб при різних хворобах ( простудні, онкологічні та т. д.), а також профілактично при недостатньому надходженні з їжею, наприклад, в зимово-весняний період. Аскорбінова кислота вводиться також при отруєнні чадним газом, метгемоглобінобразователі у великих дозах - до 0, 25 мл / кг 5% розчину на добу.

Препарат є потужним антиоксидантом, нормалізує окислювально-відновні процеси. Аскорбінова кислота і її натрієва (аскорбат натрію), кальцієва і калійна солі застосовуються в харчовій промисловості в якості антиоксидантів Е300 - E305, що запобігає окисленню продукту.
Фасовка
Од. вим.


25
кгзапобігає окисленню продукту.
Фасовка
Од. вим.


25
кгзапобігає окисленню продукту.
Фасовка
Од. вим.


25
кгХарактеристики
склад Ascorbic acid
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре