Азотна кислота 10 літрів каністра 13.5 кг
300 грн.
Ціна за канистру
Виробник: ДнепрАзот
Країна виробник: Украина
Модель: 223573498
Stock Instock

Сполука, така як азотна кислота, використовується в різних сферах промисловості — хімічній, фармацевтичній, військовій. Також нітритна кислота різної концентрації має попит при виробництві добрив для агросфери. Сертифікована азотна кислота купити яку ви можете через наш інтернет-магазин «MegaChem», необхідна в лакофарбовому, станковому виробництві.

У природі сполука не зустрічається в чистому вигляді. Отримання HNO3 для комерційних цілей здійснюється реакцією каталітичного окислення. Залежно від особливостей технологічного процесу азотна кислота на виході має різну концентрацію — від 45 до 58%. Якщо ви шукаєте, де купити азотну кислоту за цінами від виробника, зі зручною доставкою по містах України, скористайтеся пропозиціями нашої компанії та замовте необхідну кількість.

Властивості азотної кислоти

Речовина належить до сильних I-основних кислот і володіє відповідними властивостями. Кислота азотна застосовується в промислових цілях з огляду на наступні корисні властивості:

 • сильний окислювач;

 • здатність розчинення металів;

 • розчинність в воді;

 • агент, що прискорює реакції (каталізатор).

Запропонована азотна кислота купити Київ або азотна кислота купити Харків є отруйним з'єднанням. Транспортування речовини повинне здійснюватися в герметичній тарі з дотриманням всіх вимог і норм безпеки.

Характеристика азотної кислоти

Візуально HNO3 є злегка маслянистою рідиною, прозорою або жовтуватого кольору. На повітрі речовина димить. Запах специфічний, їдкий. Жовтизну набуває при розкладанні. Також жовтуватий відтінок азотної кислоти може з'являтися при тривалому зберіганні речовини, при накопиченні кисню і сполук азоту. З водою змішується в різних пропорціях. «Диміти» починає при змішуванні з парами вологого повітря.

Пари кислоти їдкі. Отруйна сполука належить до речовин III ступеня небезпеки. Пари викликають подразнення слизових, дихальних шляхів. На шкірних покривах при контакті з кислотою азотною з'являється характерне забарвлення в жовтий колір, залишаються опіки, довго загоюються виразки. При нагріванні, під впливом світла відбувається розкладання речовини та утворюється діоксид азоту — газ з вираженим бурим кольором, який характеризується високою токсичністю.

Хімічні властивості азотної кислоти

При змішуванні з водою нітратна кислота утворює азеотропну суміш. Сполука з високою корозійною здатністю активно реагує з різними металами. Органічні речовини під впливом HNO3 руйнуються. Ступінь відновлення залежить від активності та концентрації агента.

Стійкість щодо кислоти азотної мають такі метали, як Cr, Fe, Al, що при реагуванні з речовиною на своїй поверхні утворюють оксидний шар. З огляду на цю особливість транспортування, тривале зберігання кислоти без ризиків доцільно здійснювати в залізній або алюмінієвій тарі.

Кислота азотна купити яку ви можете через наш онлайн каталог в необхідній кількості, має щільність 1.51 г/см3, t кипіння — +82.6 С, t плавлення становить 41.59 С. Існує 2 твердих гідрати сполуки — моногідрат і тригідрат. Без розкладання кислота переганяється виключно в режимі зниженого тиску. З платиною і золотом речовина не реагує, що пояснює використання з'єднання в ювелірній галузі.

Застосування азотної кислоти

У сучасній промисловості азотна кислота купити в Одесі яку ви можете через наш каталог «MegaChem», знайшла широке застосування і тому виробництво речовини здійснюється великотоннажними обсягами. Використання HNO3 потрібно в різних сферах, включаючи виробництво:

 • мінеральних добрив з різним складом, призначених для поліпшення якісних параметрів ґрунтів, підвищення врожайності, стійкості культур щодо негативних зовнішніх чинників;

 • кольорових металів. Реакції з азотною кислотою дозволяють виконувати поділ металів;

 • фармацевтичних препаратів;

 • хімічних продуктів, серед яких феніламін, нітроклітковина, нітропарафіни;

 • продукції військового сектора (вибухові речовини, ракетне паливо, отруйні речовини);

 • станкових машин і механізмів (форм, використовуваних для друку, кліше, трафаретів);

 • ювелірної продукції. Кислота азотна дозволяє швидко і точно визначити наявність в сплавах Au;

 • тонувальних розчинів;

 • виробів з дерева (обробка деревини клена, сосни).

З огляду на отруйність при використанні кислоти азотної рекомендоване виконання певних заходів безпеки, застосування засобів індивідуального захисту. Приміщення, в яких проводиться робота з речовиною або де зберігається тара з кислотою, повинні бути сухими, захищеними від прямих сонячних променів, високих температур. Зберігання HNO3 слід виконувати в герметичній тарі, без доступу повітря, щоб уникнути димлення і розкладання сполуки.

Азотна кислота ціна

У нашому інтернет магазині «MegaChem» пропонується купити азотну кислоту в Україні від виробника. Завдяки організації прямого постачання вартість продукції найбільш вигідна, а наші клієнти не переплачують посередникам. Нами поставляється сертифікована азотна кислота ціна якої залежить від декількох факторів:

 • обсяг партії, яку ви замовляєте. Чим більше кількість, тим вигідніше вартість;

 • виробник. На ціноутворення впливає закупівельна вартість продукту;

 • доставка великих партій у віддалені міста України.

Для постійних і оптових клієнтів у нас розроблені системи знижок. Також при великих обсягах ми пропонуємо можливість оплати за кілька раз. Дізнатися, скільки буде коштувати ваше замовлення ви можете, зв'язавшись з менеджерами в зручний час. При покупці кислоти азотної об'ємом від 300 л, доставка виконується власним транспортом нашої компанії в Київ, Харків, Одесу, Черкаси, Житомир, Львів, Дніпро та інші міста України.


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Азотна кислота 10 літрів каністра 13.5 кг недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Азотна кислота 10 літрів каністра 13.5 кг у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.