Барій азотнокислий
39 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Европа
Модель: 616272093
Stock Instock
Нітрат барію і особливості його застосування
Це хімічна речовина зустрічається на ринку ще під назвою барій азотнокислий. Застосовують його не тільки для синтезу інших з'єднань на основі барію, але і для виготовлення піротехніки і стекол найвищої якості.
Барій азотнокислий технічний: основні властивості
Формула даного хімічної сполуки - Ba (NO3) 2. Продається ця речовина у вигляді кристалів білого кольору. Рівень вмісту в них вологи дорівнює 0,1%, а відсоток масової частки активної речовини - 99,3%. Містяться в нітрат барію ще й частки заліза (0,001%), нерозчинні добавки (0,05%) і хлориди (0,05%).
Нітрат барію в великих кількостях для промислового використання отримують 2 способами. Перший з них полягає в тому, що карбонат барію піддають розчиненню в концентрованої азотної кислоти. Це необхідно для виведення в осад частинок заліза, які в ньому містяться. Потім отриманий розчин фільтрують і кристалізують. Другий же спосіб отримання речовини такий - нагріте нітрат натрію з'єднують з хлоридом барію, в результаті їх взаємодії формуються кристали нітрату барію.
Де застосовують нітрат барію в розчині і в вигляді кристалів?
Перш за все, це хімічна сполука активно використовують для синтезу інших видів речовин, у складі яких міститься барій, а саме його хлориду і гідроксиду. Але у нітрату барію є й інші варіанти застосування, а саме:
• Виробництво піротехніки зеленого кольору.
• Виготовлення стекол з низьким рівнем теплового розширення, які відповідають загальноприйнятим європейським стандартам. Додавання до складу скла нітрату барію дозволяє запобігти його знебарвлення.
• Виробництво оптичних стекол для відео- та фотокамер - барій азотнокислий сприяє поліпшенню показників заломлення в них світла.
• Забезпечення спалахів при пострілах з різних видів зброї на полігонах. Якісний нітрат барію забезпечує формування піротехнічного заряду, що дозволяє неозброєним оком відстежувати траєкторію польоту куль.
Нітрат барію купити в Україні ви можете не виходячи з дому - залишайте заявку на доставку потрібного вам кількості речовини онлайн на сайті. Нашим клієнтам доступна фасування барію азотнокислого в мішки з поліпропілену по 1 кг і по 25 кг. Умови оплати та вартість доставки товару у ваше місто уточнюйте у наших менеджерів за контактним номером телефону.
Характеристики
упаковка мішок
Фасовка 25, 100, 1000 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре