Бензоат натрію Е211 Eastman Chemical Company США гранули
49 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: США
Модель: 200028455
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

ua / image / catalog / 132px-Sodium_Benzoate_V.1.svg.png "style =" width: 132px; ">Бензоат натрію (бензонат натрію)

Бензоат натрію, іноді званий натрієм бензойнокислого - органічне хімічна сполука, натрієва сіль бензойної кислоти. Головним чином, з'єднання використовується як консервант в продуктах харчування, ліки, косметиці і т. Д. Завдяки ряду корисних характеристик, дана речовина користується величезним попитом. На ринку існують десятки фірм, які реалізують продаж речовини, знайти і купити бензоат натрію не складає ніяких труднощів.

Бензойна кислота - один з перших хімічних консервантів, використовуваних в косметичній, фармацевтичній і харчовій промисловості. Бензоат натрію був першим хімічним консервантом, схваленим для використання в харчових продуктах світовими організаціями охорони здоров'я.  

Він має низку переваг: низькою вартістю, простотою включення в продукти, відсутністю кольору і відносно низькою токсичністю. згодом, речовина стало одним з найбільш широко використовуваних консервантів в світі. За останні 10 років було опубліковано кілька статей, що стосуються різних аспектів харчових добавок і консервантів. Загальна оцінка використання даної речовини в харчових продуктах є прикладом.

Загальний опис

Він плавиться при температурі вище 300 ° C і не має точки кипіння. Під час використання, його змішується в сухому вигляді з рідиною, в якій він досить швидко розчиняється. Пропорція для розчинення речовини у воді ㅡ 1: 2. Тобто, приблизно 100 г C

Бензойна кислота буває природного походження і виконує функцію природного консерванту в деяких плодах. Вона захищає фрукт або овоч від шкідливої ​​дії і надмірного розмноження деяких штамів бактерій, дріжджів і цвілі. Зміст кислоти природного походження в деяких продуктах харчування становить:

 • в соєвих, бобах, горіхах: 1,2-11 мг / кг,

 • Також були проведені дослідження по вивченню накопичення бензоату натрію в організмі. Це призвело до відкриття природного метаболічного процесу, який об'єднує бензоат натрію з гліцином з утворенням гиппуровой кислоти, речовини, яке потім виводиться з організму. Цей механізм сприяє виведенню майже 95% всього споживаного бензоату натрію. Усе інше, як вважають, детоксикується шляхом кон'югації з глікуроновой кислотою.

  Застосування  

  На харчової промисловості застосування даного консерванта не закінчується. Він також використовується як проміжний продукт при виробництві барвників. Даною засіб володіє не тільки антисептичні властивості, воно також є інгібітором іржі і цвілі. Завдяки таким характеристикам речовина відносно недавно стало використовуватися в якості інгібітора корозії в охолоджувальних системах двигунів. З недавнього часу хімічна сполука використовують при виробництві пластмаси. Наприклад, при комбінації C 6 H

  в томатній пасті, що зберігається в бочках в якості проміжного продукту - менше 1,5 г на кг продукту;

 • останнім часом величезним попитом користується натуральна косметика. Для виробництва якісних продуктів такого типу потрібно безпечний консервант, який не буде виробляти негативного впливу на шкіру і організм людини в цілому. Натрій бензойнокислий був визнаний таким консервантом, який може бути застосований в натуральній косметиці в обумовлених дозах.

  <
Характеристики
склад Бензоат натрію Е211
упаковка бензоат натрію упакований в мішки 25 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре