Борна кислота Болівія
26 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Боливия
Модель: 616274862
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Борна кислота (ортоборна кислота) - слабка кислота, що має хімічну формулу H3BO3. Безбарвна кристалічна речовина у вигляді лусочок без запаху, має шарувату тріклінную грати, в якій молекули кислоти з'єднані водневими зв'язками в плоскі шари, шари з'єднані між собою міжмолекулярними зв'язками (d = 0,318 нм). Метаборна кислота (HBO2) також є безбарвні кристали. Вона існує в трьох модифікаціях - найбільш стійкою γ-НвО2 з кубічної гратами, β-НвО2 з моноклінної гратами і α-НвО2 з ромбічної гратами. При нагріванні ортоборна кислота втрачає воду і спочатку переходить в метаборную кислоту, потім в тетраборную H2B4O7. При подальшому нагріванні зневоднюється до борного ангідриду. Водні розчини борної кислоти є сумішшю поліборних кислот загальної формули Н3m-2nВmО3m-n Ціну та наявність, будь ласка,
Характеристики
Борна кислота доставка по Україні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Борна кислота Болівія недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Борна кислота Болівія у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.