Борна кислота
26 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272097
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Хлорид барію (хлористий барій) - бінарне неорганічне речовина, що відноситься до класу солей.
Безбарвне кристалічна речовина у вигляді лусочок без запаху, має шарувату тріклінную грати, в якій молекули кислоти з'єднані водневими зв'язками в плоскі шари, шари з'єднані між собою міжмолекулярними зв'язками (d = 0,318 нм).
Прімеяется в різних областях промисловості. В ядерних реакторах в якості поглинача нейтронів, розчиненого в теплоносії. Борне добриво. У лабораторіях застосовують для приготування буферних розчинів. У медицині - як самостійне дезінфікуючий засіб, а також у вигляді 2% розчину - для промивання шкіри після попадання лугів. Також на основі борної кислоти виробляються різні комбіновані препарати (група АТС D08AD), наприклад, паста Теймурова. У фотографії - в складі дрібнозернистих проявителей і кислих фіксажів для створення слабкої кислотного середовища. У побуті використовується для боротьби з тарганами.
У харчовій промисловості - зареєстрована як харчова добавка E284 (на території Росії ця добавка не входить в список дозволених до застосування. У ювелірній справі - як основа флюсів для пайки золото містять сплавів. У промисловості - сполучна при кислому футеровке печей.
Фасовка
Од. вим.
25
кг
5000
кг
1000
кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре