Бутилацетат
51 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Украина
Модель: 239108952
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Бутилацетат - складний ефір. Безбарвна або злегка жовтувата рідина з характерним запахом. Бутилацетат мало розчинний у воді; змішується з органічними розчинниками і рослинними оліями. Бутилацетат - хороший розчинник нітроцелюлози, хлоркаучук, гліфталевих смол і ін. Плівкотвірних речовин, які застосовуються в лакофарбовій промисловості.
Синоніми: бутиловий ефір оцтової кислоти.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. У нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
br />
ЗНАЧЕННЯ
Марка А
Марка Б
Зовнішній вигляд
Прозора рідина без механічних домішок
Кольори по платиново-кобальтової шкалою, од. Хазена, не більше
10
10
щільність при 20 0С, г / см3
0,880-0,882
0,873-0,875
Масова частка бутилацетата,%
Проте 99,0
91, br />
0,08
0,2
Відносна летючість (по етиловому ефіру)
8-13
8-13
Отримання: Отримують етерифікацією оцтової кислоти бутіловим спиртом.
Застосування: Бутилацетат використовується для синтезу хімічних продуктів, є найбільш поширеним розчинником при отриманні та застосуванні лакофарбових матеріалів. Бутилацетат розчиняє ефіри целюлози, масла, жири, хлоркаучук, вінілові полімери, карбіольние смоли і т.д. Добавка бутилацетата разом з невеликою кількістю бутилового спирту запобігає побіління лакових плівок. Бутилацетат застосовується в шкіряній промисловості в якості дубильного речовини.
Небезпека: Бутилацетат технічний за ступенем впливу на організм людини відноситься до числа речовин малонебезпечних. Легкозаймиста рідина. Утворює в суміші з повітрям вибухонебезпечну суміш.
Упаковка: Бутилацетат технічний наливають в сталеві оцинковані бочки, алюмінієві бочки, залізничні, автомобільні цистерни.
Транспортування: Транспортування здійснюють в бочках залізничним або автомобільним транспортом в критих транспортних засобах, залізничних цистернах, автоцистернах з дотриманням правил перевезень небезпечних вантажів, що діють на транспорті даного виду.
Зберігання:
Характеристики
вид матеріалу
Тип оброблюваної поверхні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Бутилацетат недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Бутилацетат у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.