Бутилацетат
51 грн.
Страна производитель: Украина
Страна производитель: Украина
Модель: 239108952
Stock Instock
Бутилацетат - складний ефір. Безбарвна або злегка жовтувата рідина з характерним запахом. Бутилацетат мало розчинний у воді; змішується з органічними розчинниками і рослинними оліями. Бутилацетат - хороший розчинник нітроцелюлози, хлоркаучук, гліфталевих смол і ін. Плівкотвірних речовин, які застосовуються в лакофарбовій промисловості.

Синоніми: бутиловий ефір оцтової кислоти.Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. У нас завжди ..


Вигідні ціни:


Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
br />
ЗНАЧЕННЯ
Марка А
Марка БЗовнішній вигляд


Прозора рідина без механічних домішок
Кольори по платиново-кобальтової шкалою, од. Хазена, не більше


10


10
щільність при 20 0С, г / см3


0,880-0,882


0,873-0,875
Масова частка бутилацетата,%


Проте 99,0


91, br />
0,08


0,2
Відносна летючість (по етиловому ефіру)


8-13


8-13

Отримання: Отримують етерифікацією оцтової кислоти бутіловим спиртом.

Застосування: Бутилацетат використовується для синтезу хімічних продуктів, є найбільш поширеним розчинником при отриманні та застосуванні лакофарбових матеріалів. Бутилацетат розчиняє ефіри целюлози, масла, жири, хлоркаучук, вінілові полімери, карбіольние смоли і т.д. Добавка бутилацетата разом з невеликою кількістю бутилового спирту запобігає побіління лакових плівок. Бутилацетат застосовується в шкіряній промисловості в якості дубильного речовини.

Небезпека: Бутилацетат технічний за ступенем впливу на організм людини відноситься до числа речовин малонебезпечних. Легкозаймиста рідина. Утворює в суміші з повітрям вибухонебезпечну суміш.

Упаковка: Бутилацетат технічний наливають в сталеві оцинковані бочки, алюмінієві бочки, залізничні, автомобільні цистерни.

Транспортування: Транспортування здійснюють в бочках залізничним або автомобільним транспортом в критих транспортних засобах, залізничних цистернах, автоцистернах з дотриманням правил перевезень небезпечних вантажів, що діють на транспорті даного виду.

Зберігання:
Характеристики
вид матеріалу
Тип оброблюваної поверхні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре