цеоліт синтетичний
106 грн.
Страна производитель: Башкортостан
Страна производитель: Башкортостан
Модель: 925527970
Stock Instock
Синтетичний цеоліт: сфери застосування

Група мінералів, схожих за своїм складом і містять у своїй структурі лужних і лужноземельних металів іменуються цеолітами. Вони також є алюмосиликатами, будова яких нагадує каркасне кристалічна. У складі такої структури присутні пори, що дозволяє цеолітів відрізнятися хорошою адсорбцией і здатністю брати участь в іонних процесах. Цеоліт натурального походження відрізняється здатністю поглинати важкі метали, масла, продукти нафтопереробки і радіонукліди. Це ж можна сказати і про синтетичному цеоліті, за рахунок чого він став популярним і незамінним у багатьох галузях.

Цеоліт синтетичного походження так само, як і природний, здатний адсорбувати водяна пара або будь-які речовини, агрегатний стан яких - газ, за рахунок того, що його молекулярна структура нагадує сито. Здатність до адсорбції речовини пояснюється його властивістю обмінюватися своїми позитивно зарядженими іонами з іншими такими ж катіонами.

Різновиди синтетичних цеолітів

Синтетичний цеоліт в Україні набувають в основному для промислових галузей, в той час як речовини натурального походження можна застосовувати і в різних медичних цілях. Класифікація синтетичних цеолітів за видами відбувається, виходячи з діаметра їх пустот. На сьогоднішній день налічується більше 500 видів штучних цеолітів, кожен з яких приймає участь в різних промислових процесах.

Найбільш поширені види зустрічаються в нафтопереробній галузі, газовидобутку, нафтової хімії, енергетиці, машинобудуванні, металургії, легкої промисловості, кріогенної, хімічної сфері, будівництві.

Досить популярний синтетичний цеоліт і у виробників миючих засобів. Його часто включають до складу порошків для прання і миття. Завдяки включенню даного матеріалу до складу мийного засобу, можна обійтися без додавання в нього різних фосфатів.

Купити синтетичний гранульований цеоліт можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною, незалежно від обсягу партії. Зв'язатися з нашим менеджером для оформлення замовлення або уточнень можна будь-яким способом, зазначеним на сайті магазина.Марки цеолітуВид цеоліту
Розмір гранул по середньому діаметру, мм

<
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре