цеоліт синтетичний
106 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Башкортостан
Модель: 925527970
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
Синтетичний цеоліт: сфери застосування
Група мінералів, схожих за своїм складом і містять у своїй структурі лужних і лужноземельних металів іменуються цеолітами. Вони також є алюмосиликатами, будова яких нагадує каркасне кристалічна. У складі такої структури присутні пори, що дозволяє цеолітів відрізнятися хорошою адсорбцией і здатністю брати участь в іонних процесах. Цеоліт натурального походження відрізняється здатністю поглинати важкі метали, масла, продукти нафтопереробки і радіонукліди. Це ж можна сказати і про синтетичному цеоліті, за рахунок чого він став популярним і незамінним у багатьох галузях.
Цеоліт синтетичного походження так само, як і природний, здатний адсорбувати водяна пара або будь-які речовини, агрегатний стан яких - газ, за рахунок того, що його молекулярна структура нагадує сито. Здатність до адсорбції речовини пояснюється його властивістю обмінюватися своїми позитивно зарядженими іонами з іншими такими ж катіонами.
Різновиди синтетичних цеолітів
Синтетичний цеоліт в Україні набувають в основному для промислових галузей, в той час як речовини натурального походження можна застосовувати і в різних медичних цілях. Класифікація синтетичних цеолітів за видами відбувається, виходячи з діаметра їх пустот. На сьогоднішній день налічується більше 500 видів штучних цеолітів, кожен з яких приймає участь в різних промислових процесах.
Найбільш поширені види зустрічаються в нафтопереробній галузі, газовидобутку, нафтової хімії, енергетиці, машинобудуванні, металургії, легкої промисловості, кріогенної, хімічної сфері, будівництві.
Досить популярний синтетичний цеоліт і у виробників миючих засобів. Його часто включають до складу порошків для прання і миття. Завдяки включенню даного матеріалу до складу мийного засобу, можна обійтися без додавання в нього різних фосфатів.
Купити синтетичний гранульований цеоліт можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною, незалежно від обсягу партії. Зв'язатися з нашим менеджером для оформлення замовлення або уточнень можна будь-яким способом, зазначеним на сайті магазина.
Марки цеоліту
Вид цеоліту
Розмір гранул по середньому діаметру, мм
<
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити цеоліт синтетичний недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо цеоліт синтетичний у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.