цинк кормової
21 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: ARKOP
Країна виробник: Польша
Модель: 829069260
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

оксид цинку кормової купити (050) 495-37-71 (067) 814-98-71
Zn - 72%, Zn - 75%, Zn - 78%
характеристики та принцип роботи окису цинку кормової:
Зміст цинку в кормах, особливо рослинному кормі, невелика і тому недостатньо для правильного розвитку тварин. Дозування цинку, забезпеченого цинком з кормом Оксид цинку (добавка для корму для тварин E6), покриває харчові потреби тваринного, забезпечуючи їх належний розвиток.
Ми пропонуємо вам оксид цинку з третім вмістом цинку: Zn-72% , Zn-75%, Zn-78%, в наступній тарі:
паперові мішки a'25 кг
біг-беги a'1000 кг
Окис цинку кормова належить до основних мінералів, які забезпечують основні життєві функції організму тварини. Це компонент:
що обумовлюють зростання і здоров'я тварин,
основні ферменти, що беруть участь в трансформації сполук азоту, вуглеводів, жирів і вітамінів,
необхідні для правильного синтезу ДНК і РНК,
беручи участь в наборах факторів, відповідальних за диференціацію смаку і запаху [споживання корму], імунітет [здоров'я], розмноження і лактацію [розмноження] та інші реакції, пов'язані з навколишнім середовищем тварин. Це підвищує опірність тварин до розмноження шкіри і копит. Іони цинку також безпосередньо беруть участь у виробництві, зберіганні та секреції інсуліну, а також в процесах травлення.
Наслідки дефіциту цинку для конкретних видів тварин:
Велика рогата худоба:
Поставка цинку є основним фактором зниження вмісту соматичних клітин в молоці. (Чим нижче вміст соматичних клітин у молоці, тим вище клас молока). Високий рівень соматичних клітин в молоці, найчастіше пов'язаний з копитними захворюваннями. Обмеження і усунення цих проблем вимагає відповідних рівнів цинку в дозі.
поросята:
ZINC пригнічує ріст патогенної бактеріальної флори шлунково-кишкового тракту в перші дні після відлучення, коли поросят починають приймати твердий корм в невеликій кількості поганого травлення. Це також підвищує рівень цукру в крові нижче порога нирок, сприяючи кращому живленню тканин, що призводить до більш високому імунітету цих молодих тварин до відлучення від стресу.
птиці:
Цинк бере участь в розробці ембріона яйця, який пов'язаний з їх хорошим вилуплення. Він також бере участь у мінералізації яєчної шкаралупи і осадженні мінералів в кістках. Бере участь у побудові тканини шкіри, особливо під час линьки.
Характеристики
склад окис цинку кормова
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре