цитрат кальцію
48 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 750050532
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Цитрати кальцію (харчова добавка Е333) - це кальцієві солі лимонної кислоти. На вигляд цитрат кальцію є білим порошком, що володіє яскраво-вираженим кислим смаком. Добавка Е333 не розчинна у воді. Молекулярна формула цитрату кальцію: Ca3 (C6H5O7) 2. Отримують добавку Е333 шляхом взаємодії лимонної кислоти з гідроксидом кальцію.
Цитрат кальцію - це відмінне джерело усваиваемого кальцію, який грає в організмі дуже важливу роль, оскільки впливає на багато ферментні процеси і згортання крові. Дефіцит кальцію призводить до крихкості кісток і остеопорозу. Маленьким дітям він корисний для здоров'я зубів, дорослим потрібно регулярне вживання кальцію для стабілізації кров'яного тиску.
За даними національного інституту раку (США) добавка Е333 потенційно може запобігати захворювання на рак товстої кишки та інші види раку. Крім того цитрати кальцію використовуються в медицині для виведення з організму важких металів.
Так як цитрат кальцію є однією з найважливіших транспортних форм кальцію в організм людини він застосовується в медицині поряд з менш ефективним карбонатом кальцію (добавка Е170) для поповнення запасів кальцію в організмі. З тієї ж причини цитрат кальцію використовується і у вигляді біологічно-активних добавок (БАДів).
У харчовій промисловості добавка Е333 використовується як стабілізатор, консерванту, регулятора кислотності, фіксатора забарвлення.
Як стабілізатор, харчова добавка Е333 використовується при виготовленні згущеного молока, сухих вершків, плавленого сиру. У джемах, желе і фруктових консервах добавка Е333 використовується в якості регулятора кислотності. Також цитрати кальцію широко використовуються для збагачення кальцієм молока і кисломолочних продуктів, хлібобулочних і борошняних виробів, прохолодних напоїв.
Характеристики
упаковка барабан
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре