Цитрат калію харчової
57 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: China chemical industry
Країна виробник: импорт
Модель: 886596852
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

sans-serif; "> 5 O 7

Харчова добавка, така як цитрат калію, активно використовується сучасної харчової, фармацевтичної, косметологічної промисловістю. Згідно з нормами стандартів речовина є атоксічним і нешкідливим для людини, а також для навколишнього середовища. Якщо ви хочете високоякісний У промислових масштабах речовина видобувається за технологією біосинтезу, шляхом проведення реакції між їдким калієм і звичайної лимонною кислотою. Одержуваний двозаміщений цитрат офіційно зареєстрований як дозволена харчова добавка Е322, вважається безпечним в допустимих дозах.

Хімічні властивості цитрату калію

Збалансованість параметрів речовини дозволяє добавці виконувати кілька корисних функцій. Тому ·         Також необхідно відзначити користь калію лімоннокіслого для організму людини. Речовина надає ефективну внутрішньоклітинний вплив, підтримує життєво-важливі біологічні процеси. Серед позитивних моментів добавки Е322 виділяють:

        · · Недолік калію лімоннокіслого в організмі провокує збій роботи серцево-судинної системи. Дефіцит речовини призводить до появи гіпокаліємії, ниркової недостатності, різних інфекцій. Однак приймати добавку слід з урахуванням індивідуальних показань, згідно з рекомендаціями лікаря.

Характеристики
склад Potassium citrate
упаковка 25 кг мішок

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре