діатоміт харчової
37 грн.
Виробник: EP MINERALS
Страна производитель: США
Модель: 616278405
Stock Instock
Overview
font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; "> Альтернативні назви: Гірська борошно, Кизельгур Таке викопне, як диатомит (кизельгур, гірська мука, діатомова земля), є гірською породою осадового типу, що ск...
font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; "> Альтернативні назви: Гірська борошно, Кизельгур

Таке викопне, як диатомит (кизельгур, гірська мука, діатомова земля), є гірською породою осадового типу, що складається в основному із залишків стародавніх водоростей. Порода відрізняється великою абсорбуючою здатністю, кислотостойкостью, тугоплавкостью, пористістю. Використовується діатомітових земля в сільському господарстві, промисловості, косметології, фармацевтиці, будівництві.

у комерційній сфері гірська мука представлена ​​кількома видами - в гранульованої формі, мікронізована (подрібнена) з фракцією 10-50 мкм. Також диатомит купити < / Span> можна обпалений, який пройшов спеціальну термообробку, призначений для використання як фільтр. Для клієнтів «MegaChem» доступний якісний кизельгур всіх марок, в необхідній кількості, від перевірених виробників.

Властивості і застосування харчового діятимуть

Діатоміт - це мінеральна биогенная порода білого, світло-жовтого, сірого, рожевого кольору . Майже на 90% гірська мука складається з кремнезему. Додатковими компонентами породи є глинозем (приблизно 4%) і оксид заліза (близько 3%). Також до складу кизельгура в різних кількостях входять і інші мінерали.

· & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; · & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; активізацію процесів метаболізму;

· & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; · & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; Застосування кизельгура

Сфера застосування кизельгура досить широка. < span style = "font-size: 11pt; font-family: Arial; color: # 000000; background-color: transparent; font-weight: 700; font-style: normal; font-variant: normal; text-decoration: none ; vertical-align: baseline; white-space: pre; white-space: pre-wrap; "> Гірська борошно, купити яку ви можете в інтернет магазині« MegaChem », використовується в різних областях сучасної промисловості. Діатоміт підходить як для виготовлення антибіотиків, зубної пасти, так і в якості сорбирующего речовини, необхідного в процесі фільтрації пива.

& nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; стічних вузлів промислових підприємств;

Характеристики
Зовнішній вигляд Порошок молочного кольору
країна походження США
склад кизельгур
упаковка 25 кг мішок
Фасовка 250 г

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре