діатоміт харчової
37 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: EP MINERALS
Країна виробник: США
Модель: 616278405
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.

"> Альтернативні назви: Гірська борошно, Кизельгур

Таке викопне, як диатомит (кизельгур, гірська мука, діатомова земля), є гірською породою осадового типу, що складається в основному із залишків стародавніх водоростей. Порода відрізняється великою абсорбуючою здатністю, кислотостойкостью, тугоплавкостью, пористістю. Використовується діатомітових земля в сільському господарстві, промисловості, косметології, фармацевтиці, будівництві.

у комерційній сфері гірська мука представлена ​​кількома видами - в гранульованої формі, мікронізована (подрібнена) з фракцією 10-50 мкм. Також диатомит купити можна обпалений, який пройшов спеціальну термообробку, призначений для використання як фільтр. Для клієнтів «MegaChem» доступний якісний кизельгур всіх марок, в необхідній кількості, від перевірених виробників.

Властивості і застосування харчового діятимуть

Діатоміт - це мінеральна биогенная порода білого, світло-жовтого, сірого, рожевого кольору . Майже на 90% гірська мука складається з кремнезему. Додатковими компонентами породи є глинозем (приблизно 4%) і оксид заліза (близько 3%). Також до складу кизельгура в різних кількостях входять і інші мінерали.

·         ·         активізацію процесів метаболізму;

·         ·         Застосування кизельгура

Сфера застосування кизельгура досить широка. Гірська борошно, купити яку ви можете в інтернет магазині «MegaChem» , використовується в різних областях сучасної промисловості. Діатоміт підходить як для виготовлення антибіотиків, зубної пасти, так і в якості сорбирующего речовини, необхідного в процесі фільтрації пива.

        стічних вузлів промислових підприємств;

Характеристики
Зовнішній вигляд Порошок молочного кольору
країна походження США
склад кизельгур
упаковка 25 кг мішок
Фасовка 250 г

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре