Діетаноламід кокосового масла Cocоamide DEA
59 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Enaspol Inc.
Країна виробник: Чехия
Модель: 616275524
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

бочки 200 кг
кокамід ДЕА Coconut Oil Diethanolamide (діетаноламід жирних кислот кокосового масла) - похідне кокосового масла. Кокосове масло, як і багато рослинні масла, багате жирними кислотами. Це масло найлегше піддається гідролізу в присутності лугів, - саме таким чином утворюється мило і гліцерин. При додаванні кислоти з мила вивільняються жирні кислоти. Жирні кислоти реагують з амінами, і в результаті виходить кокамід ДЕА.
Кокосове масло дуже важлива сировина і для косметичної, і для хімічної промисловості. Його можна легко розщепити і використовувати у вигляді мила, ефірів і амідів. Ці похідні кокосового масла, в свою чергу, стають поверхнево-активними речовинами, такими як бетаїн, катіонні ПАР, амфотерні ПАР або сульфосукцинат.
У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:
Характеристики
Тип рідина
упаковка Бочка
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре