діетаноламін
57 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: СНГ
Модель: 616276398
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Діетаноламін
Напевно мало хто знає про діетаноламін. Ще менша кількість людей знає про те, для чого дана речовина використовується. Ми відкриємо завісу і розповімо про його властивості та характеристики детальніше, а також про те, чому діетаноламін купити варто прямо зараз.
Діетаноламін - що це за речовина і чим воно характерно
Дана хімічна субстанція відноситься до органічних матеріалів з класу аміноалкоголі. За своєю суттю, це добавка з лужними властивостями, яка покликана регулювати кислотний баланс.
Діетаноламін (ДЕА) володіє густий маслянистою консистенцією - це речовина не має яскраво вираженого кольору. Запах у нього дуже специфічний, аміни, його складно з чимось сплутати.
Він здатний повністю змішуватися з водним середовищем в будь-якій пропорції, а також має всі характеристики, які притаманні сильним хімічним підставах. Діетаноламін синтезується в результаті реакції взаємодії хлоргидрин етиленгліколю і нітриду водню.
Діетаноламін, формула якого (HOCH2CH2) 2NH, використовується в:
· техніці (як ПАР і емульгуючий компонент);
· роботах з очищення газу (в цьому процесі він виконує роль сорбенту);
· роботі на підприємствах аграрного сектора - його застосовують в складі гербіцидів і препаратів, які знищують рослинність на полях;
· сфері деревообробки;
· процесі створення імін;
· виготовленні засобів, що запобігають корозію.
Діетаноламін: хімічні властивості і правила застосування
Основні характеристики даної речовини подовжують термін зберігання косметичних продуктів, так як діетаноламін виступає в них у ролі надійного емульгатора. З його допомогою можна з'єднати між собою компоненти, які погано комбінуються або взагалі не змішуються.
Також діетаноламін, синтез якого давно здійснюється в промислових масштабах, дозволяє поліпшити якість піноутворення косметичних засобів, а також сприяє більш якісному очищенню та знежирення поверхонь.
На діетаноламін ціна дуже доступна, так як ця речовина практично ніколи не вводиться в косметику в чистому вигляді, а ось в комбінації з водою воно забезпечує шкірі м'якість і комфорт під час використання косметики.
Діетаноламін: зберігання і особливості використання
На даний момент не існує єдиної точки зору на користь або шкоду використання даної хімічної субстанції. Діетаноламін, паспорт безпеки якого розміщений на нашому сайті, при не контрольованому використанні може:
· провокувати запальні процеси в органах шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи;
· негативно впливати на нирки і печінку;
· дратувати нервову систему;
· провокувати розвиток онкозахворювань;
· негативно впливати на гормональний баланс організму.
Перевозити його дозволено на автомобільному і залізничному транспорті. Дана речовина відноситься до небезпечних видів вантажів. Зберігати і перевозити його рекомендується в герметично закритих ємностях, які не пропускають сонячні промені. Для складування діетаноламіну варто вибирати прохолодні і сухі приміщення зі стабільною температурою.
Діетаноламін купити в Україні за найвигіднішою ціною ви можете на нашому сайті!
Характеристики
діетаноламін код ТН ЗЕД 2 922 12 00 00
Масова частка води,%, не більше 0
Масова частка діетаноламіну 98 ДЕА
Масова частка ТЕА 1 ТЕА
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре