Діізононілфталат
62 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 943064475
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Пластифікатор діізононілфталат (діізононіловий ефір фталевої кислоти)
Міжнародна назва: Diisononyl Phthalate
Хімічна формула: C26H42O4
Країна походження: Євро Союз (Польща, Німеччина )
Тара: бочка 215 кг, куби.
Остаточна ціна залежить від обсягу поставки.
Пластифікатори: способи застосування, властивості
Для додання або підвищення еластичності полімерних матеріалів при переробці в їх склад вводять ПВХ пластифікатори. Дані речовини сприяють поліпшенню стійкості до низьких температур, знижують температуру обробки, полегшують емульгування, але можуть погіршувати теплостійкість. Деякі пластифіковані полівінілхлориди значно підвищують термо-, ПВХ пластифікатори в основному використовуються при виготовленні пластика і пластмаси, а також при виготовленні манікюрних лаків.
Поверхнево-активні речовини, що входять до складу будівельних розчинів і бетонних сумішей, також є пластифікаторами. Їх вводять, щоб домогтися зниження рівня води і щоб полегшити укладання розчинів в форми для застигання. В даному випадку пластифікатори дозволяють заощадити цемент при виробництві бетону, поліпшити характеристики отриманого розчину, зменшити енерговитрати під час ущільнення бетонного розчину і при розрівнюванні розчином цементу.
Сульфітний луг - один з пластфікаторов - також широко використовується в будівництві. На його базі були створені більш сучасні бетонні гіперпластифікаторів.
діізононілфталат
Застосування діізононілфталата відбувається у вигляді первинного та вторинного пластифікатора. Речовина являє собою прозору рідину зі слабо виявленими специфічним запахом. Пластифікатор добре розчиняється в багатьох розчинниках органічного походження, може залишати невеликий маслянистий наліт на поверхні. Додавання речовини сприятливо позначається на зносостійкості готової продукції, електроізолюючих властивості, невисокою токсичності, стабільності.
Способи застосування
Властивості діізононілфталата дозволяють застосовувати його в якості повної заміни діоктилфталат (в первинному вигляді) і під час часткової заміни діоктілфаталата (як вторинний пластифікатор). Якщо порівнювати речовина з діоктилфталат, то воно відрізняється більш низькою летючість і більш високою сумісністю з іншими складовими. Діізононілфталат сприятливо позначається на стабільності готової продукції, скорочує утворення диму при обробці. Речовина додають під час виробництва різного пластику (взуттєвого, кабельного, для підлогового покриття), шкірозамінника, ПВХ тканини, харчової пластмаси та іншої продукції з поліхлорвінілу.
Основне застосування діізононілфталата - в якості пластифікатора для м'якого поліхлорвінілу. Він також володіє такими властивостями:
· вводиться як добавка в вінілові полімери, натуральні або синтетичні еластомери, нитроцеллюлозу, щоб збільшити морозостійкість продукції;
· може виступати в ролі рідкого діелектрика в електричних конденсаторах;
· відрізняється низькою токсичністю, за рахунок чого допускається його включення в будь-яку продукцію, створену за стандартами системи ІСО.
Заходи безпеки
Пластифікатори мають низьку летючість, погано розчиняються в воді, стійкі до сольволізу водою, не піддаються впливу кисню.
При зберіганні речовин в складських приміщеннях повинна бути організована система вентиляції за типом припливно-витяжна. Працювати з пластифікаторами необхідно в спеціалізованому одязі з використанням індивідуальних засобів захисту.
Недавні дослідження європейської комісії показали відсутність токсичного впливу пластифікаторів на організм людини, що також говорить про відсутність необхідності обмежувати використання продукції,
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Діізононілфталат недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Діізононілфталат у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.