двоокис титану
60 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Украина
Модель: 222558746
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

"> Міжнародна назва: Titanium dioxide Альтернативні назви: двоокис титану, титанові білила, харчовий барвник Е171 Молекулярна формула: TiO 2
Речовина, таке як двоокис титану , являє собою синтетичний неорганічний продукт, застосовується в сучасній лакофарбової, гумотехнічної, паперової, косметичної, харчової, хімічної, скляної, шкіряної , радіотехнічної, електронної, космічної промисловості і не тільки. Якщо ви хочете діоксид титану купити за найкращою ціною, з гарантією отримання високоякісної сировини від перевірених виробників, то скористайтеся пропозиціями інтернет магазину MegaChem.

Властивості діоксид титану

Продукт має безліч корисних для виробництва характеристик. З огляду на універсальності й унікальності набору властивостей речовина має широку сферу застосування - декоративна косметика, фотокаталітичні бетони, вогнетривка папір, пластмаси, лакофарбові вироби (титанові білила), термостійкий посуд , рідкокристалічні дисплеї. Двоокис титану є затребуваним у всьому світі сировиною завдяки таким властивостям:

·         атоксічность;

·         підвищена вологостійкість, атмосферостойкость;

·         сумісність з різними видами пленкообразователей;

·         отримання різноманітних пігментів колірної гами;

·         поліпшення параметрів пігментів (яскравість, стійкість до вицвітання, пожовтіння);

·         хімічна стійкість;

·         Розбілювальна здатність;

·         стійкість щодо негативної дії ультрафіолету;

·         дезінфекція;

·         покриваність;

·         термостійкість.

Характеристика діоксид титану

Неорганічне речовина на сьогодні є важливим для промисловості сировиною, основним продуктом індустрії виробництва титану. Чистий різновид діоксиду титану зовні являє собою кристали білі або без кольору, не мають запаху. Для застосування в процесах виробництва кристали подрібнюються в дрібнодисперсний порошок. Речовина зустрічається в природних умовах в 3-х модифікаціях мінералів, що відрізняються за структурою:

·         рутил (кубічна симетрія кристалів); ​​

·         анатаз (тетрагональна симетрія кристалів); ​​

·         брукіт (ромбічна симетрія кристалів).

Плавиться двоокис титану під дією t 1870С, в воді, різних кислотах речовина нерастворимо (виняток - кислота плавикова). Під впливом високої t кристали знаходять жовтуватий відтінок, який зникає при охолодженні. У сучасній лакофарбової продукції титану діоксид не має рівної альтернативи, вважається найкращим на даний момент пігментом, за властивостями значно перевершує литопон, сульфід цинку, цинкові білила.

Продукт представляється нетоксичним, в рекомендованих дозах не несе небезпеки для людини, довкілля, пожежо-, вибухобезпечний. Діоксид титану офіційно зареєстрований як безпечна в рекомендованих дозах харчова добавка Е171. За ступенем дії віднесений до IV класу небезпеки. У промислових масштабах технології отримання титану двоокису термічним гідролізом розроблені для форм речовини, що мають структурну будову рутилу або анатаза з огляду на те, Найбільш поширеною є модифікація з кубічними кристалами - рутил. Для отримання продукту розроблена хлорне технологія, базою для якої є тетрахлорид титану. Отримати титану двоокис можна трьома способами:

1.       Реакцією водного розчину з базовим сировиною та здійсненням подальшої термічної обробки, що випадає осаду;

2.       Парофазная гідролізом (взаємодією реагенту з водними парами при t 400C);

3.       термообробки сировини при t 900-1000C.

Хімічні властивості діоксиду титану

Окислювальні здатності, підвищена реакція до процесу гідролізу, дозволяють застосовувати двоокис титану в якості фотокаталізатора. При розряджається атмосфері речовина втрачає кисень і набуває властивостей напівпровідника, що використовується при виробництві кисневих сенсорних датчиків. Під впливом УФ-випромінювання титану двоокис набуває здатності розкладати органічні сполуки, воду.

< діоксид титану купити можна для застосування в різних сферах сучасної промисловості. Речовина з унікальним набором властивостей активно застосовується як для виготовлення побутової продукції, так і для виробів з впровадженням нанотехнологій. На сьогодні двоокис титану затребувана для виробництва:

·         лакофарбової продукції (титанові білила, лаки, фарби, емалі, що запобігають пошкодженню і старіння поверхонь, відбілюючі, що поліпшують покриваність);

·         пластика (предмети господарювання, садові або вуличні меблі, балконні / віконні секції, пластикові автомобільні запчастини). Додавання добавки в формулу пластика підвищує білизну, інтенсивність пігменту, захищає від вицвітання, старіння, появи неестетично жовтизни, покращує опірність до негативних атмосферних факторів;

·         целюлозно-паперової продукції для поліпшення параметрів покриваності, білизни (ламінована папір);

·         синтетичного текстилю;

·         косметичних засобів, що захищають шкіру від шкідливого впливу UF-факторів. Титана двоокис додається в продукцію для додання ефекту відбілювання зубної пасти, мильним виробам;

·         фармацевтичних препаратів, в які речовина додається як відбілюючий пігмент або наповнювач;

·         Харчової продукції. Титана диоксид вносить відбілюючий ефект при виготовленні м'ясних, рибних фаршів, паштетів, напівфабрикатів, філе. У кондитерських виробах добавка Е171 надає білизну цукеркам, глазурі, кремів;

·         гумових, пластмасових виробів;

·         друкарської фарби;

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
Хочете купити двоокис титану недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо двоокис титану у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.