Ерітрітол (Еритреї)
76 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 755368123
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Хоча назва цього елемента може здатися новою, його смак відомий кожному з нас, адже субстанція знаходиться в кавунах, персиках, грушах та інших фруктах. Ерітрітол або Еритреї — це вуглевод, який часто зустрічається під назвою цукровий спирт і застосовується як підсолоджувача. Простими словами, це той же цукор, але низькокалорійний. Ерітрітол купити в Україні можна в «Megachem», доставка здійснюється протягом декількох днів і без затримок.

Властивості ерітрітолу 

Сполучення часто називають найбезпечнішим замінником цукру. Цей факт не викликає ніяких сумнівів, адже речовині характерні наступні властивості:

  1. Цукор має дуже низьку калорійність у порівнянні з іншими поліолами, цукрами та наповнювачами;

  2. Добавка нешкідлива для зубів і натуральна;

  3. Речовина не метаболізується в ротовій порожнині, тому ідеально підходить для використання в ролі підсолоджувача в продуктах, які не містять цукру;

  4. Підходить для діабетиків, тому що не впливає на рівень глюкози та інсуліну в плазмі та входить в ТОП цукрозамінників;

  5. Має синергетичний ефект з широким спектром інших поліолів і цукрів;

  6. Ерітріту властивий сильний охолоджуючий ефект і низька чутливість до вологи.

Ерітрітол купити Київ можна в онлайн магазині «Megachem», доставка оформляється за кілька хвилин.

Характеристика ерітрітолу

Це моносахаридний поліол, молекулярна вага якого становить 122. Енергетична цінність — 0 ккал/г.

Рівень солодкості десятипроцентного розчину еквівалентний 70% розчину цукру. Плавлення ерітрітолу починається при температурі 122 ° C з утворенням безбарвного і блискучого нев'язкого розплаву. Ентальпія: -42,9 калорії/грам. Розчинність при 25 ° C у воді: 47 грам/100 грам.

Еритрей є 4-вуглецевим цукровим спиртом. Речовина має природне походження і видобувається шляхом ферментації глюкози. Доставка цієї речовини на підприємство гарантує своєчасне виконання всіх технологічних процесів.

Хімічні властивості ерітрітолу

Еритрей є цукровим спиртом (поліолом) у вигляді білого або майже білого порошку, гранульованої або кристалічної речовини (чистота> 99,75%). Таким чином, хімічно Еритрей належить до класу моносахаридних поліолів, який також включає сорбіт, маніт, ксиліт і гліцерин. Має приємний смак з легкою солодкістю, приблизно 60-70% від сахарози, без присмаку і запаху. Доставка ерітрітолу доступна в нашому магазині.

Еритрей (мезо-Еритрей, мезо-1,2,3,4-тетрагідроксібутан) відомий давно. Однак його потенційне використання як підсолоджувача було виявлено досить пізно.

Еритрей є природним компонентом деяких харчових продуктів і напоїв в кількості, що іноді перевищує 1 грам/кілограм. Розчинність в воді становить приблизно 370 г/л при кімнатній температурі та збільшується з підвищенням температури. 

Як уже згадувалося, Еритрей плавиться при 121 ° C і зберігає стабільність до температури понад 160 ° C і в діапазоні pH від 2 до 10. Залежно від використовуваної концентрації субстанція відповідає приблизно 60% солодкості сахарози. Сполучення не каріогенне і не метаболізується в організмі людини.

Всі країни Європейського союзу схвалили елемент як E968 для великої кількості харчових продуктів. Доставка цього компонента і багатьох інших продуктів доступна в нашому магазині.

Еритрей володіє чудовою термостійкістю і кислотостійкістю. У порівнянні з групою поліолів, використовуваних сьогодні як замінників цукру, Еритрей має найнижчу молекулярну вагу, що, звичайно, надає йому інші властивості, такі як вищий осмотичний тиск.

Ерітрітол, ціна на який є невисокою, знаходить застосування практично в кожній галузі промисловості.

Застосування ерітрітолу

Еритрей використовується в багатьох галузях. Його застосування дозволено в шістдесяти країнах світу, включаючи США і більшість країн Європейського Союзу. Своєчасна доставка ерітрітолу на виробництва дуже важлива, адже речовина є ключовим у виробництві величезної кількості продуктів.

Найбільш широко підсолоджувач використовується у сфері громадського харчування. Він виконує роль компонента, що заміняє цукор, а також забезпечує певний колір і консистенцію. Це найбезпечніша альтернатива цукру. Наприклад, цю речовину можна знайти в солодких напоях, жувальній гумці, шоколаді, цукерках, печиві, тортах, булочках і в інший випічці.

Застосування ерітрітолу відомо в індустрії особистої гігієни. Речовина входить до складу продуктів для макіяжу, догляду за тілом і туалетного приладдя. Наприклад, поліоли часто використовують як допоміжні речовини під час виробництва паст для зубів, рідини для ополіскування ротової порожнини, кремів та лосьйонів, помади, рум'янів, дезодорантів.

Завдяки своїй функції зволоження, а також приємному смаку, солодкості та некаріесогенним властивостям Еритрей може використовуватися як основа для багатьох продуктів. Речовина надає необхідну текстуру зубним пастам. Сполучення пригнічує ріст Streptococcus mutans і запобігає карієсу. Доставка без затримок речовини доступна з магазину «Megachem».

Еритрей використовується також у фармакологічній промисловості. Може входити до складу лікувальних порошків, пігулок, мікстур, сиропів і іншого. Ключовим фактором є властивості ерітріту, які проявляються при контакті з водою, висока стабільність при високій температурі, а також в кислому або лужному середовищі.

Останнім часом популярну лактозу замінюють на Еритрей в пігулках і саше, щоб запобігти небажаній реакції між аміногрупами активної речовини та цукром. Доставка можлива з нашого онлайн магазину.

Ерітрітол ціна

Ерітрітол купити можна в нашому онлайн магазині. Доставка здійснюється протягом кількох днів після оформлення замовлення. Даний натуральний цукрозамінник входить в ТОП підсолоджувачів, оскільки є низькокалорійним і не викликає роздратування кишківника. Цю і всі інші харчові добавки можна замовити у нас за оптимальними цінами.


Характеристики
Форма випуску Цукровий пісок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Ерітрітол (Еритреї) недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Ерітрітол (Еритреї) у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.