Етилацетат марка А Індія
36 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Индия
Країна виробник: Индия
Модель: 239108951
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
Етилацетат CH3C (O) OC2H5, етиловий ефір оцтової кислоти - безбарвна, прозора, горюча рідина з приємним запахом. Змішується в будь-яких співвідношеннях з бензолом, толуолом, хлороформом, діетиловим ефіром, етанолом та рядом інших органічних розчинників. Обмежено розчинний у воді (до 12% по масі). У етилацетаті, в свою чергу, розчиняється до 9.7 масових відсотків води. Етилацетат утворює азеотропні суміші з водою (t кип 70.4 ° C, 8.2% води по масі), етиловим спиртом (71.8 ° C і 30.8%), метанолом (62.25 ° C і 44.0%), ізопропіловий спирт (75.3 ° C і 21.0%) , циклогексаном (72.8 ° C і 54.0%), чотирьоххлористим вуглецем (74.7 ° C і 57.0%).
етилацетат є помірно полярним розчинником. Добре розчиняє ефіри целюлози, смоляні масляні лаки, жири, воски.
етилацетат - складний ефір оцтової кислоти і етилового спирту і його хімічні властивості типові для складних ефірів. Легко гідролізується до етанолу і оцтової кислоти в лужному середовищі. У кислому середовищі може бути переетеріфіцірован. Рівновага зміщується вправо в присутності надлишку заміщає спирту:
CH3C (O) OC2H5 + CH3ОН ⇄ CH3C (O) OCH3 + C2H5OH
етилацетат має порівняно низькою токсичністю. Його пари подразнюють слизові оболонки очей і дихальних шляхів, при впливі на шкіру можливий розвиток екземи та дерматиту.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. У нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції
Висока якість:
Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості
Доставка по Україні продукції:
автотранспортом;
залізничними контейнерами, вагонами;
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Етилацетат марка А Індія недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Етилацетат марка А Індія у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.