Етоксипропанол
98 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: BASF
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 214728277
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.


Розчинник ефірів целюлози, природних і синтетичних смол.
В якості становить компонента антифризів. Добавка при флотації збагаченні руд кольорових металів. При виробництві Протиожеледжувачі. Активний розчинник в покриттях, друкованих фарбах. Як обезжирюючих агент у виробництві побутової хімії.
Розчинник у виробництві клейових покриттів (особливо для клеїв на основі хлоропрену, нітрит, термопластики). Очищувач для електроприладів (зачистка контактів перед пайкою); компонент побутових миючих засобів (рідини для миття скла, для миття посуду та ін.); для знежирення металів. Очищувач промисловий (очисники тканин). Компонент для виробництва косметики (зокрема кремів).
Наповнювач у виробництві лінолеуму і шпалер (для друку візерунків). Компонент у виробництві автомобільних покриттів (в тому числі відновлюють). Витратний матеріал для різного типу поліграфії (наприклад, розчинник в флексографічного друку, в тому числі для друку на харчовій упаковці).
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Характеристики
вид матеріалу розчинник
вид розчинника неорганічний
Тип використання універсальний
Тип оброблюваної поверхні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре