Фенолфталеїн ЧДА
600 грн.
Ціна за 1 кг
Фасування: 25 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай
Модель: 1041236390
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

В аналітичній хімії фенолфталеїн ЧДА, який є простим з'єднанням з класу фталеинов, відомий як барвник і ефективний індикатор. Також фенолфталеїн ЧДА купити можна для виробництва фармацевтичних і медичних препаратів. Якщо ви шукаєте, де замовити з'єднання за прийнятною ціною, від перевіреного виробника, з доставкою в Україні, пропонуємо звертатися в нашу компанію «MegaChem».

Властивості фенолфталеїну ЧДА

У промисловості трифенилметановый барвник застосовується через таких корисних властивостей, як:

  • визначення рівня рН середовища в розчинах, спиртах, складних ефірах;
  • індикатор для хімічних реактивів;
  • визначник слабких кислот.

Також фенолфталеїн ЧДА застосовувався як проносне. В даний час використання з'єднання як лікувальний засіб при хронічних запорах обмежена через наявність інформації про можливі побічні ефекти у вагітних жінок, людей похилого віку, пацієнтів, які мають супутні захворювання сечостатевої системи.

Характеристика фенолфталеїну ЧДА

Візуально, при звичайних умовах, з'єднання являє собою кристали білого кольору. При зміні кислотності, в умовах лужного середовища фенолфталеїн ЧДА змінює колір на жовтий або рожевий, червоно-фіолетовий. При рівні рН менше 8.2 і в кислотах з'єднання стає безбарвним. Для промислових цілей речовину отримують методом конденсації фенолу звичайного і фталевого ангідриду. При дотриманні рекомендованих умов зберігання та застосування фенолфталеїн не завдає шкоди людині, навколишньому середовищу.

Хімічні властивості фенолфталеїну ЧДА

Органічне з'єднання здатне змінювати колір розчинів при зміні рівня кислотності. Індикатор не реагує на високі t. У воді кристали фенолфталеїну погано розчиняються в діетиловому ефірі, спирті розчиняється добре. Температурний діапазон плавлення сполуки — 261-263С. Кипіння речовини відбувається при t 557.8 С. При необережному поводженні фенолфталеїн може надати негативний вплив на слизові оболонки, органи дихання, шкіру. Тому при роботі з препаратом слід використовувати ЗІЗ.

Застосування фенолфталеїну ЧДА

В сучасній промисловості фенолфталеїн ЧДА застосовується для створення препаратів, що використовуються в аналітичній хімії, металургійному виробництві. За допомогою такого індикатора легко визначати тип середовища лужна, сильнощелочной, сильнокислая, слабокисла, нейтральна. Також речовина необхідно для:

  • виконання реакцій з розчинами спиртів;
  • визначення кислотності калометрическим способом з використанням буферних, безбуферных розчинів;
  • якісного аналізу при визначенні деяких металів обприскуванням (цинк, магній, кадмій);
  • титрування різних водних розчинів.

У нашому інтернет магазині «MegaChem» на фенолфталеїн ЧДА ціна пропонується найбільш вигідна. Продукція поставляється безпосередньо від виробника, тому вартість не включає посередницьких переплат. Ви можете оформити замовлення на сертифікований фенолфталеїн ЧДА в роздріб або оптом, в необхідному вам обсязі. Оптової вважається партія від 300 кг і більше.

Незалежно від вашої геолокації буде виконана оперативна доставка у вказаний вами місто України — Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Рівне, Черкаси, Житомир і не тільки. Перевезення продукції здійснюється власним транспортом «MegaChem» або із залученням послуг спеціалізованих компаній-перевізників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре