Феноловий червоний водорозчинний
2 900 грн.
Ціна за 1 кг
Фасування: 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай
Модель: 1041236386
Stock Instock

Індикатор, такий як феноловий червоний або фенолрот, активно застосовується в аналітичній хімії, медицині, сучасної мікробіології. З'єднання реагує на зміну рівня кислотності середовища зміною кольору — від жовтого до червоного і кольору фуксії. Якщо вам потрібно феноловий червоний купити за найбільш вигідною ціною, від перевіреного виробника, із зручною доставкою по Україні, звертайтеся в нашу компанію «MegaChem».

Властивості фенолового червоного водорозчинного

На повітрі в звичайних умовах, феноловий червоний стабільний. Серед властивостей, які виділяють індикатор, зазначають:

  • гарну розчинність у рідинах;
  • визначення кислотності шляхом характерного зміни кольору;
  • здатність виявлення вірусів у клітинах.

При дотриманні рекомендованих доз з'єднання небезпечно для людини, навколишнього середовища, не виділяє токсини.

Характеристика фенолового червоного

Зовні порошок дрібної дисперсії, з кристалами ромбічної форми, вираженого червоного кольору, з характерним запахом. Для комерційних цілей з'єднання отримують шляхом синтезу з участю фенолу, фталевого ангідриду, сірчаної кислоти. Суміш нагрівають. З'являється білий дим. Додають воду і готовий індикатор отримують у вигляді осаду після реакції. Щоб при зберіганні речовина зберігало робочі характеристики без змін, використовують герметичну упаковку.

Хімічні властивості фенолового червоного

Індикатор кислотно-основний. Добре розчиняється у воді, краще в ацетоні, спирті. Молярна маса — 354,38 г/моль. Хімічна формула індикатора — C19H14O5S1. Застосовується для аналізу середовищ з рівнем кислотності рН від 6.8 до 8.4. При низькій кислотності з'єднання має жовте забарвлення. При підвищенні кислотності середовища відбувається фарбування в яскравий або темний червоний, при граничному показнику рН 8.4 набуває на колір фуксії.

Застосування фенолового червоного водорозчинного

Найбільше застосування фенолрот водорозчинний знайшов у сфері аналітичної хімії. При титруванні різних розчинів індикатор необхідний у реакціях визначення точки еквівалентності. Також з'єднання використовується:

  • у медицині для виявлення ниркової патології. Діагностика називається пробою з феноловым червоним;
  • в мікробіології. Речовина вводиться до складу розчинів з живильним середовищем для диференціації мікроорганізмів;
  • у вірусології. Індикатор допомагає виявляти віруси в досліджуваних біологічних матеріалах.

Щоб купити феноловий червоний в Україні, скористайтесь нашим онлайн каталогом «MegaChem». Замовити речовину можна в роздріб або оптом. Доставка здійснюється оперативно. Ціна на фенолрот залежить від обсягу, який ви купуєте. При цьому максимально доступні ціни. Для постійних оптових клієнтів ми пропонуємо програми лояльності зі знижками та вигідними умовами закупівель.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре