Формалін марка М
19 грн.
Ціна за 1 кг
Фасування: Еврокуб
Країна виробник: Польша
Модель: 1041236391
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1100.

Формальдегід у водному розчині з концентрацією діючої речовини не менше 35-40%, — це формалін. З'єднання використовується як антимікробний агент для дезінфекції приміщень, поверхонь, інструментів, ємностей. Також формалін марка М купити можна для передпосадкової обробки коренеплодів, насіння. Крім того речовина затребуване у фармацевтичній, шкіряної, текстильної промисловості.

Властивості формаліну марки М

Формалін є ирритантом, при попаданні на слизові оболонки, шкіру, в систему дихання провокує сильну рефлекторну реакцію, роздратування. При цьому з'єднання ефективно як антибактеріальний агент, що сприяє знищенню патологічних мікроорганізмів. При роботі з речовиною рекомендується ретельно дотримуватися дозування, використовувати ЗІЗ, провітрювати приміщення.

Характеристика формаліну марки М

Рідина, стабілізована метанолом, токсична, має виражений різкий запах. При зберіганні можливе утворення осаду, помутніння. Осад розчиняється при температурі 40С. Під дією розчину клітинний білок згортається (відбувається денатурація). Спорові форми гинуть при дії формаліну на наступних умовах:

  • 5% розчин протягом 30 хв;
  • 2% розчин — через 60 хв;
  • 1% розчин — через 2 год.

Якщо виконується дезінфекція приміщення, після обробки необхідно виконати нейтралізацію повітря 20% розчином хлористого амонію.

Хімічні властивості формаліну марки М

Органічне з'єднання розчинно у воді, спиртах, полярних розчинниках. У високих концентраціях володіє отруйними властивостями. Зважаючи на особливості рідини транспортування і зберігання можливі у поліетиленової або нержавіючої металевої тарі, що має антикорозійне покриття. Термін гарантії виробника з дня виготовлення формалинового розчину — 3 місяці.

Застосування формаліну марки М

Пропоноване з'єднання знаходить застосування в таких сферах:

  • медицина. Зберігання біологічного матеріалу, анатомічних препаратів;
  • сільське господарство. Обробка насіння, коренеплодів перед посадкою;
  • косметична, фармацевтична промисловість.

Також формалиновый розчин використовується в цілях дезінфекції в поліклініках та стаціонарах, на виробництві, тваринницьких фермах, сільськогосподарських об'єктах, транспортних підприємствах. Ефективність антибактеріальної обробки формаліном зростає при високих температурах.

У нашому інтернет магазині «MegaChem» на формалін марка М ціна доступна. Ви можете замовити з'єднання в роздріб або оптом. Для постійних оптових клієнтів ми пропонуємо спеціальні програми лояльності, вигідні умови оплати продукції. Доставка формаліну марки М можлива в Україні за вказаною вами адресою.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре