гідразин гідрат
460 грн.
Виробник: BASF
Страна производитель: Россия или Фра
Страна производитель: Россия или Фра
Модель: 221231331
Stock Instock
Гідразин гідрат - являє собою прозору безбарвну рідину із запахом аміаку. У твердому вигляді - кубічні кристали. Є сильним відновником, відновлює навіть благородні метали з їх солей.Гидразин-гідрат сильно отруйний, інтенсивно окислюється киснем повітря до N2, NH3, H2O. Гідразин-гідрат на повітрі поглинає вуглекислоту, з водою і спиртом змішується в будь-яких співвідношеннях; в ефірі, хлороформі і бензолі розчиняється.

Щільність 1,03 г / см ³. Температура плавлення - 1 ° C, температура кипіння - 120 ° C, температура спалаху - 73 ° C, температура замерзання - мінус 51 ° C.Гидразин-гидрат отримують окисленням NH3 або CO (NH2) 2 гіпохлоритом натрію (NaOCl).Застосування гідразин-гідрату.

Гидразин-гідрат застосовують для видалення кисню при обробці води; для захисту від корозії водяних і парових циркуляційних трубопроводів (а саме: парогенераторів, систем охолодження, систем опалення), а також для консервації виведеного з експлуатації обладнання.Також гідразін- гідрат використовують:


як пальне в паливних елементах;
для отримання чистих металів (Сu, Ni та ін.) з їх оксидів і солей;
в виробництві пороутворювачів (наприклад, бензолсульфонілгідразіда), інсектицидів, вибухових речовин (Астролого), регуляторів росту рослин (наприклад, гідразиду малеїнової кислоти), лікарських засобів (наприклад, гідразиду ізонікотинової кислоти);
в якості реактиву (для виявлення карбонільних груп, хлоритів і хлоратов);
для отримання проміжних продуктів і барвників;
в якості добавки в скломасу (для усунення тьмяності стекол);
для очищення промислових газів від СО2 і меркаптанів.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..


Вигідні ціни:


Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується


Швидка відвантаження:

Характеристики
упаковка Бочка
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре