гідразин гідрат
460 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: BASF
Країна виробник: Россия или Фра
Модель: 221231331
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 100.

Гідразин гідрат - являє собою прозору безбарвну рідину із запахом аміаку. У твердому вигляді - кубічні кристали. Є сильним відновником, відновлює навіть благородні метали з їх солей.
Гидразин-гідрат сильно отруйний, інтенсивно окислюється киснем повітря до N2, NH3, H2O. Гідразин-гідрат на повітрі поглинає вуглекислоту, з водою і спиртом змішується в будь-яких співвідношеннях; в ефірі, хлороформі і бензолі розчиняється.
Щільність 1,03 г / см ³. Температура плавлення - 1 ° C, температура кипіння - 120 ° C, температура спалаху - 73 ° C, температура замерзання - мінус 51 ° C.
Гидразин-гидрат отримують окисленням NH3 або CO (NH2) 2 гіпохлоритом натрію (NaOCl).
Застосування гідразин-гідрату.
Гидразин-гідрат застосовують для видалення кисню при обробці води; для захисту від корозії водяних і парових циркуляційних трубопроводів (а саме: парогенераторів, систем охолодження, систем опалення), а також для консервації виведеного з експлуатації обладнання.
Також гідразін- гідрат використовують:
як пальне в паливних елементах;
для отримання чистих металів (Сu, Ni та ін.) з їх оксидів і солей;
в виробництві пороутворювачів (наприклад, бензолсульфонілгідразіда), інсектицидів, вибухових речовин (Астролого), регуляторів росту рослин (наприклад, гідразиду малеїнової кислоти), лікарських засобів (наприклад, гідразиду ізонікотинової кислоти);
в якості реактиву (для виявлення карбонільних груп, хлоритів і хлоратов);
для отримання проміжних продуктів і барвників;
в якості добавки в скломасу (для усунення тьмяності стекол);
для очищення промислових газів від СО2 і меркаптанів.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Характеристики
упаковка Бочка
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити гідразин гідрат недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо гідразин гідрат у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.