гідрохінон фото
295 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Шостка
Країна виробник: Украина, Еврос
Модель: 467611324
Stock Instock
Виробництво гидрохинона і резорцину таким методом здійснено в кількох країнах, так як має очевидні переваги перед традиційними методами синтезу цих продуктів.
Застосовують у виробництві гидрохинона та інших напівпродуктів для барвників я лікарських засобів. Служить репелентом і як дезінфікуючий засіб для повітря.
Метод апробований у виробництві гидрохинона.
Одним з продуктів утилізації стічних вод виробництва гідрохінону є подвійний сульфат Мп і NH-4, який застосовується в сільському господарстві для отримання комбікормів.
Одним з продуктів утилізації стічних вод виробництва гідрохінону є подвійний сульфат Мп і NH 1, який застосовується в сільському господарстві для отримання комбікормів.
У цю категорію входять, наприклад, виробництва гідрохінону, аміачної селітри, аніліну, промивоч-но-пропарювальні станції цистерн та іншої тари від мазуту і рідин, що мають температуру спалаху парів від 28 до 120 С, цехи обробки синтетичного каучуку; насосні станції з перекачування рідин з температурою спалаху парів від 28 до 120 С, аміачно-холодильні установки.
У цю категорію входять, наприклад, виробництва гідрохінону, аміачної селітри, аніліну; насосні станції для перекачування рідин з температурою спалаху парів від 28 до 61 С, аміачно-холодильні установки.
Гідрохінон фото купити за найкращою ціною в Україні!
Метод каталітичного окислення діалкілбензолов розроблений фірмою Goodyear-Rubber. Цією фірмою освоєно виробництво гидрохинона (1 4-диокси-бензолу) через дігідроперекісь л-діізопропілбензола на установці потужністю 3000 т / рік.
З включно; рідин, нагрітих в умовах виробництва до температури спалаху і вище; горючих пилу або волокон, нижня межа займання яких дорівнює 65 г / м3 і менше, за умови, що ці гази, рідини і пилу можуть утворювати вибухонебезпечні суміші в об'ємі, що перевищує 5% об'єму приміщення. У цю категорію входять, наприклад виробництва гідрохінону, аміачної селітри, аніліну; насосні станції для перекачування рідин з температурою спалаху парів від 28 до 61 С; аміачно-холодильні установки.
ізопропілбензол є вихідною сировиною для виробництва а-метілстірола - мономера для виробництва синтетичного каучуку. Невелика кількість изопропилбензола (у вигляді його гідропероксиду) вживається в якості інгібітора вільнорадикальної полімеризації; пропонується застосування його для термічної обробки нафтових залишків. Діізо-пропілбензолу рекомендують використовувати для виробництва гідрохінону і резорцину.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре