Гідроокис натрію хімічно чиста
49 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Евро Союз
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 194784490
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Гідроксид натрію (інші назви - каустична сода, каустик, їдкий натр, їдкий луг) - найпоширеніша луг, хімічна формула NaOH.
У рік в світі виробляється і споживається понад 57 мільйонів тонн їдкого натру. Гідрат окису натрію NaOH - біла тверда речовина. Якщо залишити шматок їдкого натру на повітрі, то він незабаром розпливається, так як притягує вологу з повітря. Їдкий натр добре розчиняється в воді, при цьому виділяється велика кількість теплоти.
Розчин їдкого натру милок на дотик. Каустик застосовується в целюлозно-паперовій промисловості для делигнификации (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, деревно-волоконних плит. Для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших миючих засобів. У хімічних галузях промисловості - для нейтралізації кислот і кислотних оксидів, як реагент або каталізатор в хімічних реакціях, в хімічному аналізі для титрування, для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів, в нафтопереробці - для виробництва олій.
для виготовлення біодизельного палива - одержуваного з рослинних масел і використовуваного для заміни звичайного дизельного палива. В якості агента для розчинення засмічень каналізаційних труб, у вигляді сухих гранул або в складі гелів. Гідроксид натрію дезагрегірует засмічення і сприяє легкому просуванню його далі по трубі. В цивільної оборони для дегазації і нейтралізації отруйних речовин, у тому числі зарину, в ребрізеров (ізолюючих дихальних апаратах (ІДА), для очищення повітря, що видихається від вуглекислого газу.
У приготуванні їжі: для миття та очищення фруктів і овочів від шкірки, у виробництві шоколаду і какао, напоїв, морозива, фарбування карамелі, для розм'якшення маслин і надання їм чорного забарвлення, при виробництві хлібобулочних виробів. З нами в якості харчової добавки E524. У косметології для видалення ороговілих ділянок шкіри: бородавок, папілом.
Характеристики
склад Sodium hydroxide chemically pure
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре