Гіпохлорит натрію каністра 10 літрів (12.5 кг)
500 грн.
Ціна за канистру
Виробник: ДнепрАзот
Країна виробник: Украина
Модель: 975553777
Stock Instock
Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!

Гіпохлорит натрію марки А є найбільш часто використовуваним сполученням, яке використовується для промислового і побутового відбілювання тканин та знезараження. Як засіб для дезінфекції речовину часто експлуатують в медичних установах. Гіпохлорит купити можна оптом чи вроздріб.

Властивості гіпохлориту натрію

В очищеному вигляді натрію гіпохлорит має форму блідо зеленої твердої речовини. Щільність становить 1,11 г/моль. Речовина плавиться при температурі 18 градусів Цельсія, а кипить при 101 градусі Цельсія. Рідко зустрічається у твердому вигляді, найчастіше є блідо-жовтим розчином.

Водні розчини NaClO можуть мати концентрацію від 0,01 до 0,25 г/л, в залежності від його кінцевого використання. Наприклад, при концентрації 0,01 г/л NaClO розглядається як ефективний засіб для очищення і знезараження води, а в великих концентраціях застосовується для очищення забруднень.

Характеристика гіпохлориту натрію

NaClO — це блідо-жовтий прозорий розчин зі специфічним запахом. Щільність речовини становить 1,1. Відбілююча речовина для домашнього використання як правило містить 0,05 г гіпохлориту для водного розчину.

Натрій гіпохлорит — це непостійна речовина. Випаровування активного хлору дорівнює 0,75 г на 24 години. Розпад на молекули відбувається, коли сполучення піддається впливу високих температур, або при взаємодії з кислотами, сонячним світлом, деякими металами і їдкими газами, включаючи газоподібний хлор. Речовина є сильним окислювачем і вступає в реакцію з легкозаймистими сполуками. Розчин гіпохлориту натрію є легкозаймистим. Ці характеристики необхідно враховувати при експлуатації гіпохлориту натрію. 

Хімічні властивості гіпохлориту натрію

Молекулярна маса речовини становить 74.44 г/моль. Розчинність натрію у водному середовищі — 29.3 г на 100 мл (при температурі 0 ° C). Хімічна формула записується як NAOCL.

Натрій гіпохлорит — це, в першу чергу, хороший окислювач. Він реагує з протонними кислотами, такими як HCl, з утворенням солей і виділенням токсичного газоподібного хлору. Речовина також взаємодіє з деякими кислотами з утворенням хлорнуватистої кислоти (HClO). У воді розкладається на іони натрію і хлору та на потужний окислювач — гідроксильний радикал (ОН), а також розкладається на хлорид натрію і кисень. 

Застосування гіпохлориту натрію

Купити гіпохлорит натрію, ціна на який є невисокою, можна для побутового або промислового використання. Основне застосування цієї хімічної речовини полягає в дезінфекції та очищенні в деяких галузях промисловості. Також засіб часто використовують для видалення забруднень і виведення плям в домашніх умовах. Речовина застосовується на водоочисних спорудах і в плавальних басейнах для знезараження води, широко експлуатується для обробки інструментів в медицині та в стоматології. 

У швейній промисловості сполучення застосовують для знебарвлення тканин. Щоб позбавити промислові стічні води в великих містах від запаху аміаку сірководню, в них додають NAOCL.

Гіпохлорит Na також використовується в металургії та промисловості для детоксикації ванн з ціанідом. Гіпохлорит марки А можна використовувати для запобігання зростанню специфічних живих організмів. При очищенні води гіпохлорит (марка А) використовується для знезараження води (ГОСТ 11086 76).

Ціна гіпохлориту натрію

У вас є можливість гіпохлорит натрію купити в магазині «Megachem». Вартість складає приблизно 14 грн.кг. Ви можете замовити не тільки доставку гіпохлориту, а й будь-яких інших товарів, які є в наявності в нашому онлайн каталозі. Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Гіпохлорит натрію каністра 10 літрів (12.5 кг) недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Гіпохлорит натрію каністра 10 літрів (12.5 кг) у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.