гліцерин фарм
48 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616273111
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

vertical-align: baseline; "> H 8 O гліцерин фармацевтичний , є представником найпростіших 3-атомних спиртів. Купити гліцерин через інтернет магазин «MegaChem» можна для застосування у фармацевтичній, харчовій, хімічній, текстильній, косметичної, паперової, сільськогосподарської, електротехнічної, лакофарбової, шкіряної і інших сферах промисловості. Речовина затребуване і в виробництві тютюнових виробів, як компонент рідини для Заповнення електронних сигарет .

зареєстрований як добавка Е422. У продукти харчування додається для збільшення обсягу, запобігання просідання, стабілізації сумішей і структур. Емульгуючі властивості роблять гліцерин популярним при виготовленні рідин, призначених для електронних сигарет . Здатність поглинання запахів використовується в тютюновому виробництві. Також має властивості гігроскопічності.

Характеристика гліцерину фармацевтичного

Фармацевтичний гліцерин - це в'язка рідина, прозора, не має вираженого запаху, з солодкуватим смаком. Добре змішується з водою, етанолом, метанолом. У промислових обсягах речовина отримують гідролізом натуральних олій і жирів. Додавання гліцерину в рідини для електронних сигарет дозволяє поліпшувати і збільшувати пароутворення, знижувати ефект« удару по горлу », робити пар більш густим, м'яким.

Хімічні властивості гліцерину фармацевтичного

Речовина реагує з багатьма органічними, неорганічними сполуками, використовується для отримання нітрогліцерину в реакції з азотною кислотою. Гліцерин поглинає з атмосфери водні пари (до 40% від власної маси). У хлороформі, ефірі не розчиняється . Високоякісний фармацевтичний гліцерин застосовується в різних сферах. Добавка Е422 використовується для виготовлення:

 • миючих, чистячих засобів;
 • гальмівний, що нагріває, охолоджуючої рідини для автомобілів;
 • полірувальних складів;
 • паперової продукції;
 • випічки; < 1.38; "> фармацевтичних препаратів (крему, свічки, мазі);
 • алкогольних напоїв;
 • антисептиків;
 • аграрних препаратів, зволожуючих насіння, що захищають дерева і чагарники від комах, агресій клімату;
 • консервів;
 • лакофарбової продукції;
 • прозорих декоративних свічок;
 • рідин з різними ароматами для електронних сигарет < "> В інтернет магазині «MegaChem» на фармацевтичний гліцерин ціна залежить від кількості, яке ви замовляєте. На оптові партії пропонується найбільш вигідна вартість. Уточнити ціну саме вашої заявки ви можете у менеджерів в зручний час, з огляду на графік роботи Компанії.

  Гліцерин фармацевтичний купити в Україні

  Щоб купити якісний гліцерин фармацевтичний, оформляйте замовлення через онлайн каталог «MegaChem» або по телефону. Доставка продукції здійснюється по Києву, Харкову, Одесі, Львову, Дніпру, іншим містам України. Товар поставляється в герметичній упаковці, готовий до застосування.


">
">
Характеристики
склад гліцерин дистильований
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре