гліцин фарм
117 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272893
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Гліцин фарм (амінооцтова кислота)

Міжнародна назва: Glycine

Альтернативні назви: E640

Фасовка од. вим. 25 кг 100 кг

Молекулярна формула: NH2CH2COOH

Гліцин фарм (амінооцтова кислота)

Речовина, така як гліцин фарм, застосовується в сучасній харчовій, а також фармацевтичній, косметологічній, хімічній промисловості. Амінооцтова кислота є складовою білкових сполук, джерелом для синтезу пуринових основ, порфіринів. Щоб купити високоякісний гліцин для виготовлення фармацевтичних препаратів, харчової продукції, скористайтеся пропозиціями інтернет-магазину «MegaChem».

Властивості Гліцину фарм

1. В якості лікарського засобу речовина знімає психоемоційне напруження;

2. Надаючи транквілізуючу дію, володіє деякими антидепресивними, протисудомними ефектами;

3. Ноотропна дія зменшує синдром втоми, стимулює працездатність, активізує розумову діяльність;

4. Нейрометаболічними властивостями покращує когнітивні функції, здатність до навчання, покращує пам'ять;

5. У медицині препарати, до складу яких входить амінооцтова кислота аміноетанова, призначаються при терапії алкогольної, наркотичної та інших видів залежності, для зниження абстиненції.

Характеристика амінооцтової кислоти

Зовні амінооцтова кислота - це кристалічний дрібнодисперсний білий порошок без вираженого запаху, що має солодкуватий смак. Це єдина амінокислота, що не має ізомерів оптичного типу. У воді розчиняється добре. Природні джерела, в яких міститься аміноетанова кислота у великих кількостях, - це арахіс, печінка, желатин, овес.

У комерційних цілях гліцин амінооцтова кислота виходить шляхом хімічного синтезу або гідролізу білків. Сировиною служить сполучна тканина тваринного походження. Речовина зареєстрована як харчова добавка Е640 і для цих цілей гліцин отримують взаємодією хлороцтової кислоти з аміаком.

Хімічні властивості гліцину фарм

Як кислота, що не має оптичних ізомерів, гліцин характеризується наявністю молекул з хіральними властивостями. При взаємодії з металами амінооцтова кислота гліцин фарм утворює відповідні солі. Хімічна речовина належить до категорії помірно небезпечних. При неакуратному поводженні може спровокувати подразнення слизових, шкірних покривів.

Застосування амінооцтової кислоти

Препарати на основі гліцину використовуються сучасною медициною як антидепресанти, тому що добавка надає антитривожну і транквілізуючу дію, має здатність зняття або мінімізації абстинентних синдромів, судом і інших неприємних нервових станів. Речовина активно застосовується в промисловості для виготовлення:

  • фармакологічних, лікарських препаратів;
  • косметичних засобів;
  • мийних засобів;
  • спортивного харчування;
  • алкогольних напоїв;
  • добрив для агропромислової сфери.

Гліцин фарм (амінооцтова кислота) ціна

В інтернет-магазині  MegaChem» амінооцтрова кислота пропонується за доступною ціною. Якщо ви замовляєте гліцин оптом, то отримуєте істотні знижки. Дізнатися, чи є необхідна кількість в наявності, ви можете в зручний час, зв'язавшись з менеджерами телефоном або через онлайн форму.

Гліцин фарм (амінооцтова кислота) купити в Україні

Щоб купити гліцин фарм високої якості, Вам достатньо замовити добавку через каталог «MegaChem». Продукція поставляється від перевірених виробників, з сертифікатами, що підтверджують відповідність чинним нормам і стандартам. Доставка амінооцтової кислоти виконується по містах України.Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре