Глутамінова кислота (L) ч
45 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272898
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Глутаминовая кислота

Міжнародна назва: Glutamic acid

Альтернативні назви: E620

Фасовка Од. вим. 25 кг

Молекулярна формула: C 5 H 9 NO 4

Речовина органічного походження, таке як глутамінова кислота, сьогодні активно використовується в сучасній фармацевтичної, харчової, косметичної промисловості. Високоякісна глутамінова кислота купить яку пропонується в інтернет магазині «MegaChem», поставляється в герметичній упаковці як г Київ, так і по інших містах, що знаходяться в Україні.

Властивості

Речовина знаходиться в складі плазми крові, білків, поліпептидів, різних низькомолекулярних сполук. Умовно незамінна (замінна) амінокислота міститься в організмі людини в кількості не менше 25% від усіх інших амінокислот. Завдяки унікальним властивостям і здібностям глутамінової кислоти активізуються відновні, окислювальні процеси, нормалізується метаболізм. Речовина надає анаболічний ефект, стимулює гормон росту, збільшує енергетичні потенціали на клітинному рівні.

Характеристика

візуально про глутамінова кислота - це білий дрібнокристалічний порошок, який не має вираженого запаху. Смак слабокислий. В етанолі, холодної / гарячої води розчинна слабо. У промислових масштабах отримують використанням штамів мікроорганізмів. З огляду на низьку розчинність для харчової промисловості прийнято використовувати сіль.

Хімічні властивості

Речовина зареєстровано як офіційна харчова добавка Е620, в промисловості використовується для виготовлення:

  • харчових напівфабрикатів;  0,25 г , які випускає Київський вітамінний завод );
  • косметичних засобів (омолоджуючі і регенеруючі креми, лосьйони, шампуні, сироватки з флеш-ефектом );
  • засобів для лікування дерматологічних захворювань;
  • спортивного харчування, що стимулює ріст м'язів.

Глутаминовая кислота ціна

В інтернет магазині «MegaChem» глутамінова кислота ціна якої залежить від замовленого кількості, пропонується від перевірених постачальників, з гарантією високої якості, наявністю відповідних сертифікатів. У зручний час ви можете зв'язатися з менеджерами, щоб уточнити вартість вашого замовлення ( грн 1 ), умови отримання вигідних знижок. Поставка продукції виконується в герметичній упаковці, придатній до подальшого тривалого зберігання при дотриманні рекомендацій виробника.

Глутаминовая кислота купити в Україна

Високоякісна глутамінова кислота купити яку вже сьогодні можна в інтернет магазині «MegaChem» , готова до застосування, відповідає вимогам діючих норм і стандартів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре