Хлоргексидин 20% 1 літр
720 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: Китай
Модель: 1014573319
Stock Instock
Хлоргексидин 20%

Упаковка 1 літр (дивіться фото: скляна пляшка з двома пробками)

Про препарат

хлоргексидин - це ліки, які має високоинтенсивним бактерицидну і антисептичну ефектом. Він використовується для запобігання розмноження різних вірусів, бактерій і найпростіших мікроорганізмів.

За допомогою хлоргексидину проводиться дезінфекція хірургічних інструментів, обладнання і поверхні рук, які безпосередньо контактують з біологічним середовищем - сечею, кров'ю, лімфою, спермою і т . д. Також цей лікарський препарат використовується для лікування і профілактики запальних процесів в області зовнішніх статевих органів і сечового міхура.

Показання до застосування та дозування

інструкція по використанню

При мікротравмах рана спочатку рясно промивається водою, потім бинт або серветка, змочені розчином хлоргексидину, накладається на забите місце і додатково фіксується спеціальної пов'язкою або лейкопластиром.

Для профілактики венеричних захворювань необхідно попередньо провести туалет зовнішніх статевих органів. Потім струменем ліки обробляється внутрішня поверхня стегон і зовнішні статеві органи. За допомогою насадки на флаконі препарату необхідно ввійти в зовнішній отвір сечовипускального каналу і випустити всередину 1,5-3 мл для чоловіків і 1-1,5 мл для жінок. Розчин потрібно утримувати всередині від 2 до 3 хвилин, і бажано після процедури протягом 2 годин не ходити в туалет.

Важливо: хлоргексидин купити варто для захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, але його застосування вважається ефективним тільки в перші години після сексуального контакту.

Для дезінфекції операційного столу використовується 0,5% спиртовий розчин хлоргексидину - обробка повинна проводитися 2 рази з інтервалом між процедурами в 2 хвилини. Хірургічний інструментарій обробляють протягом 30 хвилин в 0,02% водному розчині хлоргексидину.

дезінфікуванню шкіри рук проводиться 0,5% спиртовим хлоргексидином двічі, з інтервалом в 2-3 хвилини.

Обробка сечового міхура проводиться 0,2% розчином препарату щодня протягом 30 хвилин. Необхідно провести від 4 до 12 процедур, щоб добитися бажаного ефекту.

Хлоргексидин: де купити і які бувають побічні ефекти

У хлоргексидину практично немає побічних дій. В окремих випадках можливе виникнення гіперчутливості у вигляді алергічних реакцій - свербіння, сухості, дерматиту. При передозуванні препаратом проявляється посилення побічних ефектів.

Використання препарату протипоказано у разі індивідуальної непереносимості окремих компонентів. Його не рекомендується використовувати для обробки кон'юнктиви очей і промивання порожнин.

Під час вагітності та годування необхідно обережно використовувати хлоргексидин, так як немає точних даних про його вплив на організм дитини.

взаємодія з лікарськими препаратами і алкоголем

Хлоргексидин-антисептик можна використовувати разом з милом і засобами побутової хімії, що містять аніонну групу. Якщо застосовувати його разом з йодом, виникає небезпека появи дерматиту.

Склад і властивості

Активна речовина препарату - біглюконат хлоргексидину. Дистильована вода виступає додатковим компонентом.

Препарат випускається в полімерних флаконах об'ємом 100 мл зі спеціальною насадкою.

Фармакологічна дія хлоргексидину: препарат має широкий спектр дії проти грамнегативних і грампозитивних бактерій і грибків . Хлоргексидин відрізняється більшою швидкістю знищення мікробів і бактерій, ніж інші препарати з протимікробним ефектом - він може вбити майже 100% бактерій всього за 30 секунд.

Від його концентрації залежить бактерицидний і бактеріостатичний механізм дії розчину. При взаємодії хлоргексидину з клітинної мембраною бактерії відбувається дезагрегація липопротеиновой оболонки бактерії, а також руйнування цитоплазматичної мембрани. Через порушення балансу осмосу і втрати калію і фосфору бактерія гине.

До дії розчину хлоргексидину чутливі такі штами бактерій і найпростіших як бактероїди, трихомонади, гарднерели, гонокок, хламідії, уреаплазми і спірохети.

По відношенню до вірусів і грибків ефективність препарату клінічно не доведена.

Розчин хлоргексидину потрібно зберігати при кімнатній температурі в темному місці, не допускаючи попадання на флакон прямих сонячних променів. Термін придатності препарату становить 3 роки.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре