Хлоргексидин диглюконат 20% розчин
450 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616277402
Stock Instock
Увага! Ціна вказана за умови покупки 1 каністри, УПАКОВКА 1 ЛІТР ВАРТО 720 гривень
На фото каністра з нашого складу
Хлоргексидин: загальні характеристики і способи застосування
Хлоргексидин - універсальне антисептичний засіб. З успіхом використовується вже більше 60-ти років. Препарат впливає на грампозитивні і грамнегативні бактерії, відрізняється активністю до трихомонада і гонококкам, а також до деяких інших штамів мікроорганізмів. Випускається хлоргексидин в розчині, в полімерних і скляних флаконах, ампулах, а також у вигляді супозиторіїв. Основна діюча речовина - хлоргексидину глюконат. Широко застосовується в медицині і косметології для локальної дезінфекції шкіри. Використовується для обробки інструментів, поверхонь до і після процедури. Бактерицидну дію речовини сприяє популярності в урології і гінекології в процесі лікування запальних процесів, пов'язаних з активністю мікроорганізмів.
Сфери застосування:
· Хлоргексидин грає важливу роль в лікуванні інфекційно-запальних процесів в акушерстві та гінекології (лікування кольпіту, вагінозу, ерозії шийки матки). Його використовують перед різними внутрішніми дослідженнями, оперативними втручаннями, а також перед пологами або абортами.
· Застосовують в стоматологічній практиці для лікування гінгівіту, стоматиту, пародонтиту та інших запальних процесів ротової порожнини.
· Хлоргексидин - антисептик, який незамінний при дезінфекції невеликих травм.
· Обробляють поверхні і інструменти, особливо ті, які стикаються з біологічними рідинами, наприклад, кров, лімфа, слина, сперма.
· хлоргексидином дезінфікують руки і інші ділянки тіла перед проведенням маніпуляцій. 5 мл 0,5% розчину розподіляють по кистях протягом 2 хвилин.
· Хлоргексидин незамінний в урології для промивання сечового міхура.
· Використовують для локалізації та усунення гнійних процесів шкіри та інших м'яких тканин. Лікують акне в комплексі з іншими препаратами.
· хлоргексидину проводять профілактику інфекцій, які передаються статевим шляхом.
Варто відзначити, що речовина рекомендується для зовнішнього або місцевого застосування.
Хлоргексидин: інструкція до використання і дозування.
При незначних травмах: спочатку необхідно промити уражене місце , потім змочити розчином хлоргексидину бинт або серветку і накласти на рану, закріпивши пов'язкою або пластиром.
При циститах використовують не більше 400 мл 0,2% розчину хлоргексидину. Промивання сечового міхура проводять протягом 30 хвилин до 12 разів на день, в залежності від тяжкості захворювання.
Дезінфекція інструментів хлоргексидином. Видаляють видимі забруднення, промивають водою, використовуючи тканинні серветки, йоржики і шприци. Обов'язково дотримуються протиепідемічні заходи. Підготовлені інструменти повністю замочують в розчині. Ємність герметично закривають для запобігання випаровування хлоргексидину і зниження концентрації. Розчин можна використовувати багато разів протягом 3 діб до появи перших візуальних ознак зміни (пластівці, осад, зміни кольору).
Для попередження венеричних захворювань після незахищеного статевого акту застосовують, як песарії, так і хлоргексидин в розчині в межах 2 годин після контакту. Спочатку необхідно ретельно вимити руки і зовнішні статеві органи. Потім слід їх рясно окропити 0,05% розчином хлоргексидину. Вставити спринцовку і ввести 1,5 мл (для жінок) або 3 мл (для чоловіків) рідини в сечовий канал. Утримувати розчин всередині не більше 3 хвилин, утриматися від туалету мінімум 2 години.
Фармсвойства Хлоргексидина
Основний діючий компонент - біоглюконат хлоргексидину, доведений дистильованою водою до необхідної концентрації. Звісно ж собою діхлорсодержащее похідне бігуанідів. Він призводить до загибелі клітин шляхом зміни тиску мембрани і порушення цілісності оболонки, внаслідок реакції з фосфатними групами. Його дії схильні багато видів відомих бактерій і найпростіших (серед них хламідії і трихомонади), вірусів (в тому числі герпес, гепатити, ентеровірусні інфекції, ВІЛ). При різної концентрації розчин може як сповільнювати зростання бактерій (бактеріостатичну дію) так і повністю знищувати деякі штами. Важлива особливість хлоргексидину - антисептика - майже миттєве дію і збереження властивостей після нанесення на шкіру або на іншу поверхню. До того ж не утворюються хлоргексидин-резистентні мікроорганізми, що дозволяє застосовувати розчин багаторазово.
Побічні дії і протипоказання:
· Речовина протипоказано при дерматитах, вірусних хворобах шкіри, для обробки барабанної порожнини і слизової очей.
· Хлоргексидин вельми рідко викликає свербіж, почервоніння і сухість шкіри. Це пов'язують з індивідуальною непереносимістю. Симптоми проходять після відміни антисептика.
· Передозування підсилює побічні ефекти.
· При попаданні всередину хлоргексидин - антисептик не всмоктується органами травлення. Необхідно зробити промивання за допомогою молока, желатину або сирого яйця. Показано симптоматичне лікування, так як спеціальний антидот відсутній.
· Хлоргексидин не знижує швидкість реакції і зосередженість.
· З обережністю застосовують вагітним і годуючих грудьми жінок, а також дітям до 12 років.
взаємодія з алкоголем і лікарськими препаратами:
· Етиловий спирт посилює дію хлоргексидину.
· хлоргексидину можна користуватися разом з детергентами і милом.
· При одночасному нанесенні йодовмісних розчинів і хлоргексидину може розвинутися дерматит.
Умови відпуску та зберігання
Хлоргексидин купити можна без рецепта. Він не є лікарським препаратом. Гарантований термін придатності - 3 роки при температурі до 25⁰С в темному місці. Відповідаючи на питання про хлоргексидин, де купити, - можна з упевненістю порадити не тільки аптеку, а й магазин. Хлоргексидин в розчині не вимагає спеціального дозволу для продажу і покупки.
Якщо вас зацікавили позиції з нашого каталогу або з'явилися технічні питання - зв'яжіться з нами прямо зараз! Ми завжди відкриті для співпраці і чекаємо ваших дзвінків в будні дні з 9:00 до 17:00.
Якщо вас зацікавили позиції з нашого каталогу або з'явилися технічні питання - зв'яжіться з нами прямо зараз! Ми завжди відкриті для співпраці і чекаємо ваших дзвінків в будні дні з 9:00 до 17:00.
Якщо вас зацікавили позиції з нашого каталогу або з'явилися технічні питання - зв'яжіться з нами прямо зараз! Ми завжди відкриті для співпраці і чекаємо ваших дзвінків в будні дні з 9:00 до 17:00.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре