Хлорид барію 25 кг
37 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Модель: 616274857
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Барій хлористий - кристалічний порошок або гранули від білого до світло-сірого кольору. Розчинний у воді, малорастворим в спирті, не розчиняється в ефірі.
Температура плавлення 962 ° С, температура кипіння 1560 ° С. Щільність 3,92 г / см ³.
Хімічна формула: BaCl2 • 2H2O. Барій хлористий (барій хлорид) можливо отримати різними способами, наприклад: взаємодія металевого барію з хлором; взаємодія оксиду барію з соляною кислотою; взаємодія гідроксиду барію з соляною кислотою (реакція нейтралізації); взаємодія сульфіду барію з хлоридом кальцію; взаємодія карбонату барію з соляною кислотою і ін. Хлорид баріяn Застосування барію хлористого. Барій хлористий широко застосовується в різних галузях промисловості і в сільському господарстві: - в технологічних процесах хімічної промисловості при виробництві барвників і пігментів, для очищення розчинів від хроматів і сульфатів, для виробництва солей барію; в машинобудуванні та металургії використовують в процесах гарту швидкорізальної сталі, для термічної обробки виробів, в якості нагрівальної середовища в технології гарячого пресування металів, а також в процесах ціанування різних деталей, як добавка в електроліти при отриманні магнію, в кольоровій металургії як шіхтовочний матеріал; в текстильній промисловості застосовують для обважнення і освітлення шкіри; в сільському господарстві використовується для боротьби зі шкідниками. для термічної обробки виробів, в якості нагрівальної середовища в технології гарячого пресування металів, а також в процесах ціанування різних деталей, як добавка в електроліти при отриманні магнію, в кольоровій металургії як шіхтовочний матеріал; в текстильній промисловості застосовують для обважнення і освітлення шкіри; в сільському господарстві використовується для боротьби зі шкідниками. для термічної обробки виробів, в якості нагрівальної середовища в технології гарячого пресування металів, а також в процесах ціанування різних деталей, як добавка в електроліти при отриманні магнію, в кольоровій металургії як шіхтовочний матеріал; в текстильній промисловості застосовують для обважнення і освітлення шкіри; в сільському господарстві використовується для боротьби зі шкідниками.
Характеристики
колір білий
Тип гранули
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Хлорид барію 25 кг недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Хлорид барію 25 кг у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.