Хлорид кальцію технічний
10 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 616274871
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Кальцій хлористий є безбарвні Тригональна кристали без запаху, гірко-солоного смаку, добре розчинні у воді і спирті. Надзвичайно гигроскопичен. Енергійно поглинає водяну пару, спочатку утворюючи тверді гідрати, а потім розпливаючись в рідину. Водні розчини хлориду кальцію замерзають при низьких температурах (20% -ний при -18,57 ° С, 30% -ний при -48 ° С). Несумісний з солями важких металів, кислотами, йодидами і бромистими солями.
Застосування хлористого кальцію (хлориду кальцію).
Технічний хлорид кальцію застосовується в хімічної, лісової і деревообробної, нафтової, нафтопереробної і нафтохімічної промисловості, в холодильній техніці, в будівництві і для виготовлення будівельних матеріалів, в кольоровій металургії, при будівництві та експлуатації автомобільних доріг, для висушування газів і рідин, для отримання металевого кальцію, а також для інших цілей.
Кальцій хлористий харчової застосовується в регулюванні жорсткості води при виробництві слабоалкогольних та безалкогольних напоїв, при виробництві сирів, ензимів, при консервуванні фруктів і овочів, реминерализации опріснення води, як консервант при виготовленні хліба, а також в якості охолоджуючого агента. З нами в якості харчової добавки E509.
У медицині його застосовують як протизапальний, десенсибилизирующего і кровоспинний засіб. Кальцій хлористий входить до складу протишокових, кровезаместітельной і поживних рідин і розчинів.
<
Характеристики
вага 25.0 кг
колір білий
Тип кристали
упаковка 25 кг мішок
Фасовка матеріалу 25.0 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре