Хлорид калію Е508
11 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: China chemical industry
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 221231321
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Хлорид калію (харчова добавка E508) - біла кристалічна речовина, що не володіє запахом, калієва сіль соляної кислоти. Розчинний у воді, практично не розчинний в спирті. Зустрічається в природі у вигляді мінералів - Сільвіна і карналітта. Отримують цю речовину хімічним шляхом - взаємодією гідроксиду калію з соляною кислотою, а також з Сільвіна методом галургії і флотації. У першому випадку процес заснований на різниці в швидкості розчинності при підвищенні температури, в другому - на різній здатності утримуватися на межі поділу фаз в рідкому середовищі. Хімічна формула: KCl. При прийомі всередину солі калію легко всмоктуються і швидко виводяться нирками. Не володіє канцерогенними або іншими небезпечними властивостями. У дуже маленьких дозах використовується в медицині як препарат, що зміцнює серцевий м'яз. У харчовій промисловості використовується як желюючий агент, добавка до кухонної солі, для отримання «солі з пониженим вмістом натрію». Додається в різні продукти харчування для запобігання грудкування. Інші застосування хлориду калію: - в сільськогосподарській промисловості, як калійне добриво; - у хімічній промисловості, для виробництва гідроксиду калію методом електролізу; - для формування голограм на кристалах цієї речовини; - в якості ін'єкції при страти, в деяких штатах США.
для виробництва гідроксиду калію методом електролізу; - для формування голограм на кристалах цієї речовини; - в якості ін'єкції при страти, в деяких штатах США.
для виробництва гідроксиду калію методом електролізу; - для формування голограм на кристалах цієї речовини; - в якості ін'єкції при страти, в деяких штатах США.
Характеристики
вид добрива хлористий калій
Препаративна форма гранули
Тип хлорид калію
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре