хлорид магнію
28 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай
Модель: 616274888
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
Хлорид магнію являє собою безбарвні кристали добре розчинні у воді. Це бінарне неорганічне хімічна сполука магнію з хлором, магнієва сіль соляної кислоти.
Зустрічається в природі у вигляді мінералу бішофіту. У викопному стані бішофіт зустрічається у вигляді соляної зернисто-кристалічної породи. У чистому вигляді кристали бішофіту водянопрозорим, але можуть мати білу, рожеву і бурого забарвлення залежно від домішок. Він містить в своєму складі кілька десятків мікроелементів, концентрація деяких з яких наближається до промислово значимою. У ньому міститься також незначна кількість сульфатних мінералів і група гидрослюд. Щільність 2,316 г / см³. Температура плавлення - 713 ° C, температура кипіння - 1412 ° C.
Хімічна формула: MgCl2 • 6H2O Магній хлористий, БішофітПрімененіе хлористого магнію (хлориду магнію, бішофіту).
Дана речовина є унікальним природним продуктом і широко застосовується, як в якості сировинного компонента, так і в якості готового продукту в наступних виробництвах: в будівництві як компонент для виготовлення різних матеріалів і сумішей: магнезіальних підлог і стяжок, виробів з декоративного магнезітобетона , пінобетону (пеномагнезіт), газобетону (газомагнезіт), скло-магнієвих листів, ксилолітових плит, скло-магнієвої черепиці та ін .; в комунальному господарстві як протиожеледних реагент. Жоден із сучасних обмерзанню не може зрівнятися з хлористим магнієм (бішофітом). Він ефективний і економічний. Він запобігає утворенню льоду при температурі до -35 ° C, набагато нижчою, ніж інші обмерзанню. Бішофіт діє швидко: за 15 хвилин він розтоплює вдвічі більше льоду, ніж хлорид натрію. Бішофіт безпечний для навколишнього середовища; в тваринництві і рослинництві як ефективна кормова добавка для тварин і птахів; як мінеральна підгодівля для рослин підвищує продуктивність плодово-ягідних культур і стійкість до шкідників і хвороб; при виробництві добрив; в медицині і фармакології застосовується як бактерицидний і анаболічний засіб в дерматології, оториноларингології, стоматології, в офтальмології, в лікуванні серцево-судинних захворювань; при виробництві лікарських препаратів; в лісовому господарстві застосовується бішофіт для гасіння лісових та степових пожеж, а також дерев'яних будівель і в якості вогнезахисного засобу. Для боротьби з лісовими пожежами широко застосовуються хімічні сповільнювачі горіння. Ефективним засобом при гасінні лісових пожеж є розбавлений розсіл природного бішофіту. Оброблені розчином бішофіту деревні матеріали тривалий час (до змиву дощем) зберігають високу вогнестійкість; в текстильній промисловості використовується для процесу стабілізації при фарбуванні килимів; в харчовій промисловості зареєстрований в якості харчової добавки E511; в нафтогазовій галузі в якості компонента бурових і глушільних розчинів; в хімічній галузі для отримання магнийсодержащих з'єднань, в тому числі оксиду, гідроксиду і металевого магнію, синтетичного гідротальціта, синтетичних каучуків і тіоколу, а також вогнетривких матеріалів і хлорат-магнієвого дефоліанту;
Характеристики
вага 25.0 кг
колір білий
Тип кристали
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити хлорид магнію недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо хлорид магнію у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.