хлорне залізо
54 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 765204511
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Хлорне залізо
Що ж таке хлорне залізо? Це сіль, яка виходить в результаті взаємодії соляної кислоти і заліза і має вигляд жовто-чорних шматків або м'яких кристалів. Отримана маса плавиться при 309 градусах, а температура її кипіння становить 319 градусів. Також існує ще кілька способів отримання такої солі:
окислення суміші заліза з хлорним кислотою, після якого проводиться випарювання, а також її утворення як додатковий продукт при виробництві хлорних солей алюмінію або титану.
Хлорне залізо: як його застосовувати і для чого?
Найчастіше така сіль застосовується в якості коагулюючого речовини для очищення води.
Якщо порівнювати його з іншими коагулянтами, то у нього є головна перевага - висока швидкість осадження непотрібних домішок у воді. Саме тому його, як правило, використовують при очищенні стічних і промислових вод в населених пунктах. При з'єднанні з водами хлорне залізо, застосування якого більш бажано, ніж, наприклад, сірчанокислого алюмінію, утворюється практично нерозчинний гідроксид заліза. Він являє собою пластівці, які легко видалити з стоків. В процесі з води разом з пластівцями, утвореними при взаємодії з хлорним залізом, видаляються будь-які речовини.
Пластівці, одержувані при з'єднанні води з хлорним залізом, досить щільні і є відмінними сорбентами. Вони захоплюють будь-яку суспензія - мікроорганізми, мул, частини рослин і так далі, тому їх структура складається з вищеописаного матеріалу, колоїдних частинок і інших речовин. За допомогою хлорного заліза все осаджується набагато краще і швидше.
Більш того, цей розчин економічний - на 1 куб води необхідно всього 30 г суміші. Розчинна шлам зменшується на 25%, а нерозчинний - на 90-95%, тобто практично повністю. Для повного його руйнування застосовують натрію гіпохлорит.
Варто відзначити, що хлорне залізо також використовується в якості:
прискорювача процесів при синтезі органічних речовин;
складової сумішей для виготовлення пігментів на основі залізовмісних частинок;
протрави при фарбуванні різних тканин;
речовини для випуску друкованих плат.
Хлорне залізо купити варто і для прискорення органічних процесів при виробництві смол, стійких до нагрівання. Воно бере участь і в вибірковому вилученні деяких компонентів руди, а ще з його допомогою окислюють нафтові бітуми. При з'єднанні з ароматичними вуглеводнями бере участь в реакції заміщення електрофільним методом. Застосовується воно і в вигляді водних розчинів.
Найбільш активно хлорне залізо застосовується в галузі приладобудування, при виробництві електроніки, в будівництві. Така суміш прискорює схоплювання цементних і бетонних розчинів, а також сприяє більшій міцності таких споруд.
Хлорне залізо очищає не тільки стічні води, але і залишки жиру зі стоків комбінатів, які виробляють масло, маргарин, майонез і так далі . Воно чистить воду для технічного застосування, а також видаляє хром зі стічних вод фабрик, які займаються виробництвом виробів зі шкіри та хутра.
Цей розчин використовується і в фотосправі як тонуючий компонент, а також в якості вихідної речовини для отримання інших сполук за участю заліза. Він не тільки очищає, але і пом'якшує воду для господарських потреб. З його допомогою протруюють плати при виробництві електроніки, фарбують тканини, прискорюють процес органічного синтезу і багато іншого.
Очищення стоків потрібно для будь-яких промислових підприємств, хімічні процеси також протікають повсюдно. А якщо врахувати властивості хлорного заліза, які використовуються при приготуванні цементних або бетонних розчинів, стає зрозуміло, що такий широкий спектр застосування робить його досить популярним для цілого ряду виробництв.
Характеристики
упаковка Бочка
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити хлорне залізо недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо хлорне залізо у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.